Sport

Tomáš Krajčí

vydáno 16. ledna, text Šeri, Tomáš Krajčí

Tomáš Krajčí, to je slovenský motocyklový pretekár zo Žiliny. Zúčastnil sa závodov na slovenských ale i svetových podujatiach. V dnešnom rozhovore sme ho vyspovedali ako chutí pódium vo svetovej konkurencií triedy Superstock 600 ccm ale i o tom, aké vie byť cesta k takému úspechu poriadne náročná. To všetko sa dozviete rozhovore, kde vám Tomáša predstavíme.Ahoj Tomáš, úvodom by som Ti rád poďakova... celý článek

Tomáš Svitok

vydáno 16. 12. 2020 Tomáš Svitok

Dnes máme tú česť privítať na rozhovore dlhoročného slovenského pretekára, Tomáša Svitoka. Tomáš sa s nami podelil o svoje pretekárske začiatky, aké je to pretekať vo svetovej konkurencií... celý článek

Matěj Vít – závodný talent z Chotěšic

vydáno 1. 12. 2020 Matěj Vít – závodný talent z Chotěšic

V dnešnom rozhovore vám predstavíme talentovaného mladíka, Matěja Víta. Pohovorili sme si s ním o jeho pretekárskych úspechoch, zážitkoch ale aj o tom, ako vlastne jeho láska k pretekaniu vôbec... celý článek

Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

vydáno 3. 9. 2020 Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Nepříjemnou nehodou skončil poslední závod MOTUL FIM Superbike World Championship ve španělském Aragonu pro nadějného českého jezdce Miloslava Hřavu. Teprve šestnáctiletý závodník upadl... celý článek

vydáno 30. 8. 2020 Podmol na Řecké rallye skončil celkově třetí. Vydobyl jsem si respekt, říkal spokojeně v cíli

Úspěšný freestyle motokrosař Libor Podmol má za sebou první dálkovou rallye. A premiéra v Řecku se více než vydařila! V konkurenci skoro padesáti jezdců skončil nováček dálkových soutěží... celý článek

Fantastický Podmol vyhrál 6. etapu Řecké rallye! Připadám si jako v počítačové hře, říká

Senzace! Libor Podmol dál ohromuje svět motorek. Při své premiérové rallye v Řecku vyhrál šestou etapu o jednu vteřinu před týmovým kolegou Milanem Engelem. Před sobotním závěrečným dějstvím drží bývalý úspěšný freestyle motokrosař pomyslnou bronzovou příčku, Engel je dokonce stříbrný. Vede Polák Macieka Giemza. „Jsem ohromně spokojený. Tohle jsem fakt nečekal,“ prohlásil Podmol, jezdec stáje... celý článek

vydáno 25. 8. 2020 Freestyler překvapuje! Podmol byl v úterní etapě na Řecké rallye druhý nejrychlejší

Liboru Podmolovi se v jeho premiérové rallye daří. Úspěšný freestyle motokrosař připravující se na slavný Dakar skončil ve 3. etapě v Řecku senzačně druhý. „Považuji to za velký úspěch... celý článek

vydáno 10. 8. 2020 Monster Energy Grand Prix ČR 2020 - vítězství z Masarykova okruhu veze překvapivě Binder.

Brno – Monster Energy Grand Prix České republiky 2020 zná vítěze všech tří kubatur. Ve třídě Moto3 zvítězil Dennis Foggia, Moto2 ovládl Enea Bastianini a v královské kubatuře MotoGP zvítězil... celý článek

Filip Salač: "Na sezónu jsme dobře připraveni!"

vydáno 2. 3. 2020 Filip Salač: "Na sezónu jsme dobře připraveni!"

Filip Salač ohromil svými výkony během předsezónních testů. Po vydařených testech v Jerezu zajel ještě lépe v Kataru, kde byl nejrychlejší. To jsou dobré předpoklady pro sezónu, která... celý článek

Školení jezdců SZM AČR na rok 2020

vydáno 25. 2. 2020 Školení jezdců SZM AČR na rok 2020

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky přichází s informacemi o letošním školení jezdců pro MMČR na závodních a přírodních okruzích a pro Miniracing. Před nedávnem... celý článek