Drn - Miluju Motorky!
Miluju motorky
před týdnem ve 23:05
    
1   0
Druhý diel z edície - Drnovy testy z pravěku, dnes Yamaha FZS 600 S Fazer!

"Vzali šestku motor z Thunder Cata, kolem svařili rám z ocelových trubek, a kolik to udělalo parády..."

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
20. července v 14:34
    
1   0
Yamaha Motors oznamuje cíl celkové neutrality uhlíku do roku 2050!

Po přezkoumání plánu, který byl původně formulován v roce 2018, nyní japonský výrobce doufá, že do roku 2050 dosáhne úplné uhlíkové neutrality ve všech svých obchodních praktikách.

Znamená to, že jsou na cestě nové motocykly Yamaha? Jedním slovem ano. Japonský gigant konkrétně říká, že budou navrhovat nové formy mobility jedinečné pro Yamaha Motors.

Zdroje: https://www.rideapart.com/, https://www.rideapart.com/news/

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
19. července v 10:51
    
1   0
Společnost WMC ukazuje své plány pro běžný provoz na koncepčních výkresech!

Nové náčrty společnosti ukazují aerodynamický potenciál použitelný i pro běžný provoz. O plánech White Motorcycle Concepts se svým radikálním elektrickým WMC250EV jsme již informovali. Nyní nám firma poskytla pohled na designové náčrtky určené k ilustraci toho, jak by mohly být navrženy silniční stroje kolem jejího kanálu „V-Air“.

Zdroje: https://www.cycleworld.com

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
18. července
    
3   0
Chystá se kapotovaná Suzuki SV650 „RR“ vložit život do stárnoucí platformy V-twin?

Stále více se mluví, že koncept V-twin Suzuki použije k vytvoření základu kapotované verze modelu „RR“, která bude soupeřit s Yamahou R7. Plány jsou to smělé, až na to, že o těchto plánech informujeme již několik let a doposud se neobjevilo nic hmatatelného. To nás vede k zamyšlení nad tím, zda se Suzuki úplně nevrátilo zpět k rýsovacím prknům...

Bez ohledu na to by málokdo čekal, že se objeví nová varianta založená na (skutečně) stárnoucí platformě. Ovšem již několik publikací uvádí, že Suzuki připravuje novou kapotovanou motorku, která se připojí k nahé SV650 a dobrodružnému motocyklu V-Strom 650.

Zdá se, že motivace pro tento motocykl vychází z představení dalšího podobného modelu v podobě Aprilia RS 660 a nastupující Yamahy R7. Pravdu prozatím Suzuki dobře střeží.

Zdroje: https://www.visordown.com

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
17. července
    
0   0
Lorenzo odhalil nabídku Aprilie!

Jorge Lorenzo potvrdil, že ho Aprilia oslovila kvůli vyhlídce na jeho nábor na mistrovství světa MotoGP 2021, ale říká, že výrobce „nechtěl investovat do mistra světa“.

Lorenzo v MotoGP nezávodil od závěru sezóny 2019, kdy kvůli problémové sezóně s Repsol Honda oznámil svůj odchod ze sportu. Španěl se následně vrátil k Yamaze - výrobci, se kterým vyhrál své tři mistrovství světa MotoGP - pro rok 2020, ale kombinace omezených testovacích příležitostí, žádná příležitost pro divoké karty a zjevné obavy o jeho kondici znamenaly spolupráci na jeden rok. Lorenzo, kterého v Yamaze vystřídal Cal Crutchlow, je od té doby volným hráčem a následně prohlásil, že je nepravděpodobné, že by nyní hledal návrat ke sportu v jakékoli funkci.

Vrátí se Jorge Lorenzo někdy do MotoGP? Nikdy neříkej nikdy, ale šance na jednu z nejúspěšnějších a nejpestřejších postav motocyklového závodění vypadají dost slabě. Mohlo by se stát v roce 2022, kdy Aprilia přinese vlastní tým do MotoGP?

Zdroje: https://www.visordown.com

#serimotostories #milujumotorky

Miluju motorky
MotoLife

Miluju motorky

Kurzy bezpečné jízdy

Testy motorek

Novinky ze světa jedné stopy

Reporty z akcí

YouTube

+420 603 153 534

petrdrnovsky@seznam.cz