Sport

Freestyler překvapuje! Podmol byl v úterní etapě na Řecké rallye druhý nejrychlejší

Liboru Podmolovi se v jeho premiérové rallye daří. Úspěšný freestyle motokrosař připravující se na slavný Dakar skončil ve 3. etapě v Řecku senzačně druhý. „Považuji to za velký úspěch. Nikdo tady nečekal, že by freestyler mohl jezdit takhle rychle. Ani já ne,“ prohlásil jezdec týmu Orion Moto Racing Group, který je průběžně na pátém místě. Podmol si chtěl na Řecké rallye otestovat, jak ... celý článek

vydáno 10. 8. 2020 Monster Energy Grand Prix ČR 2020 - vítězství z Masarykova okruhu veze překvapivě Binder.

Brno – Monster Energy Grand Prix České republiky 2020 zná vítěze všech tří kubatur. Ve třídě Moto3 zvítězil Dennis Foggia, Moto2 ovládl Enea Bastianini a v královské kubatuře MotoGP zvítězil... celý článek

Filip Salač: "Na sezónu jsme dobře připraveni!"

vydáno 2. 3. 2020 Filip Salač: "Na sezónu jsme dobře připraveni!"

Filip Salač ohromil svými výkony během předsezónních testů. Po vydařených testech v Jerezu zajel ještě lépe v Kataru, kde byl nejrychlejší. To jsou dobré předpoklady pro sezónu, která... celý článek

Školení jezdců SZM AČR na rok 2020

vydáno 25. 2. 2020 Školení jezdců SZM AČR na rok 2020

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky přichází s informacemi o letošním školení jezdců pro MMČR na závodních a přírodních okruzích a pro Miniracing. Před nedávnem... celý článek

Kalendář silničních závodů motocyklů AČR na rok 2020

vydáno 1. 2. 2020 Kalendář silničních závodů motocyklů AČR na rok 2020

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky po dlouhých jednání s pořadateli vydává kalendáře závodů pro všechny její disciplíny v letošním roce. Zároveň upozorňuje... celý článek

Tři Češi v Northern Talent Cup 2020

vydáno 27. 1. 2020, text TZ Autoklub ČR

Nově vzniklý šampionát Northern Talent Cup zveřejnil svou startovní listinu pro letošní sezónu a Česká republika zde bude mít hned tři své zástupce. Během loňské sezóny vznikl nový šampionát Northern Talent Cup (NTC), který má za cíl rozvíjet mladé závodníky ze severní a střední Evropy. Tento šampionát podporuje společnost Dorna, aby pomohla talentovaným jezdcům při jejich cestě do šampionátů mis... celý článek

Gurecký a Kocourek míří do prestižního šampionátu Northern Talent Cup

vydáno 22. 1. 2020 Gurecký a Kocourek míří do prestižního šampionátu Northern Talent Cup

Brno – Hned dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno uspěla s přihláškou do nového mezinárodního šampionátu Northern Talent Cup. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou v... celý článek

Jakub Kornfeil #84 ukončil kariéru!

vydáno 20. 1. 2020 Jakub Kornfeil #84 ukončil kariéru!

Všechno jednou končí a něco začínáPopravdě řečeno tak ani vlastně nevím kde začít. Víte to stejně vy, jako to vím i já, že všechny začátky jsou těžké. Mnohem těžší však můžou být ... celý článek

Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí

vydáno 30. 6. 2019 Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí

Ve Velké ceně Nizozemí předvedl Jakub Kornfeil obdivuhodný výkon, za který byl nakonec odměněn pódiovým umístěním. Jenže ve hře bylo mnohem víc... celý článek

Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"

vydáno 30. 6. 2019 Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"

Filip Salač má za sebou nejlepší závod sezóny. V dnešním závodě Moto3 v holandském Assenu si připsal body za 14. místo, navíc byl stále v kontaktu s vedoucí skupinou a zajel čtvrtý... celý článek