3   0
Kawasaki Versys 650 a Ninja H2SX
Hlavními novinkami značky Kawasaki pro rok 2022, představenými na letošní výstavě EICMA, jsou modernizované typy Ninja H2SX a Versys 650.
Magazín Motoroute
7. prosince
    
1   0
Magazín MotoRoute 6/2021 je tady! Motorky & cestování v jednom balení.
Info o vydání tady: www.motoroute.cz/clanek/203-motoroute-62021.aspx
Předplatné tady: shop.motoroute.cz/produkt/23-predplatne.aspx
On-line verze pro členy MotoRoute klubu tady: https://www.motorouteklub.cz
Magazín Motoroute
7. listopadu
    
0   0
BMW upravilo šestiválcovou řadu K 1600. K 1600 GT představuje agilnější, dynamičtější variantu šestiválcového cesťáku, zatímco K 1600 GTL je co nejpohodlnějším tourerem. Oproti tomu K 1600 B je designovka v nízkém, aerodynamickém stylu bagger.
Magazín Motoroute
3. listopadu
    
1   0
Nová Multistrada Pikes Peak s motorem V4 Granturismo o výkonu 170 koní je o 4 kg lehčí než model V4 S a celkově je zaměřena více na sportovní jízdu.
Magazín Motoroute
12. srpna
    
2   0
ℹ Léto je v plném proudu a vychází magazín MotoRoute 4/2021. Motocestopisy, testy motorek z pohledu motocestovatelů, tipy na výlety... Zkrátka, čtení o motocestování a dobrodružství!
🏍 Předplatné tady: shop.motoroute.cz/produkt/23-predplatne.aspx
💻 On-line verze vždy s předstihem pro členy https://www.motorouteklub.cz/ nebo na Alza Media 
MotoRoute
MotoLife

MotoRoute

MotoRoute Magazin je jediný český časopis o cestování na motorkách. Je to dvouměsíčník, jehož první číslo vyšlo na jaře 2005. Kromě tištěného magazínu provozujeme i webový portál, kde naleznete novinky ze světa motocyklů, tiskové zprávy výrobců motorek a příslušenství, cestopisy, testy motocyklů a vybavení, trasy a body zájmu (POI) pro GPS navigace, databázi restaurací a ubytování pro motorkáře a mnoho dalšího.

Za ty roky jsme také zjistili, že pro motocestovatele chybí na trhu spousta věcí, a proto jsme zprovoznili e-shop, kde najdete mnoho zajímavých výrobků pro mototuristiku. Některé z nich jsou přitom unikátní a nikdo jiný je v ČR neprodává.