@Motoburgercafe · Bar a gril
Moto burger cafe
20.12.2021
    
2   0
Pokud nevíte co vašim nejbližším v rodině, kamarádům ,spolupracovníkům nebo prostě jen někomu pro radost tak jsme pro vás připravili DÁRKOVÉ POUKAZY. Hodnotu si zvolte samy a po zaplacení buď u nás v baru nebo převodem na účet vám poukazy vyplníme a předáme, nebo zašleme na email. Platnost 6 měsíců od zakoupení. Děkujeme a přejeme příjemné svátky.Váš dárkový poukaz Vám bude vytvořen a dle komunika zaslán nebo si ho můžete osobně vyzvednout. 
▶️ www.motoburgercafe.cz ◀️
Motoburgercafe : Najdete nás na adrese Slavíková  27, Praha 2 
Moto burger cafe
11.11.2021
    
0   0
Když máš srdce zjihlé, nemáš potíže, dej třeba steak a je jedno jaký…..
Jsme tu vždy pro Vás.
Tým Moto burger cafe 🙂

Najdeš nás jednoduše. Sídlíme v Praze v ulici Slavíkova 1555/27.
https://www.facebook.com/Motoburgercafe
Záchytným bodem ti může být i podlahové studio "podlahy Šťastný".
Moto burger cafe
2.11.2021
    
0   0
Když máš velký hlad na pořádné maso. Tak neváhej a zavítej k nám čeká tady na tebe příjemná obsluha. Příjemné prostředí. Spláchnout to pak můžeš točeným "Kozlem, Plzní" nebo Birellem. Myslíme i na vinaře s nabídkou italských a moravských vín. Najdeš nás jednoduše. Sídlíme v Praze v ulici Slavíkova 1555/27. Záchytným bodem ti může být i podlahové studio "podlahy Šťastný".
Moto burger cafe
19.10.2021
    
1   0
Kdo by si dal něco dobrého?
U nás si opravdu pochutná každý-á. 😉
Pro naše krásné ženy děláme saláty s Oštěpokem a nebo s grilovanou panenkou.
Přijďte se přesvědčit sami!
Moto burger cafe
12.10.2021
    
2   0
A co ti můžeme nabídnout? Bingo, už v názvu je napsaný burger. No jasně, ale burgery už dávno nepatřej mezi béčkovej fast food a na nějakej mekáč taky fakt zapomeň. Naše burgery, to je prostě nebe v hubě. Domácí křupavá bulka, šťavnatý a vyzrálý hovězí maso, vyladěný dresingy, no však ochutnej a uvidíš. Nechceš burger? Nevadí, v nabídce jsou i pořádný flákoty masa, pizza, nějaký ty drobnosti k pivu a vínu, jo a určitě nabídkou nepotěšíme jenom masožravce.Spláchnout to pak můžeš točeným "Kozlem, Plzní" nebo Birellem. Myslíme i na vinaře s nabídkou italských a moravských vín. No a pokud budeš chtít něco ostřejšího, tak na baru najdeš 10 různých druhů rumu, whiskey, pálenky a spoustu dalšího tvrdýho alkoholu. Nealko tam samozřejmě najdeš taky, takže klidně doraž i s omladinou.

Moto burger cafe
MotoLife

Moto burger cafe

Moto burger café je bar v motorkářským stylu. Ale pozor, je nám úplně jedno, jestli jezdíš na chopperu, silničce, fichtlovi, nebo vůbec nejseš motorkář a dojedeš k nám autem, případně dovalíš po svejch. U nás je vítanej kdokoliv a můžeme ti zaručit, že s prázdným břichem od nás neodejdeš.

A co ti můžeme nabídnout? Bingo, už v názvu je napsaný burger. No jasně, ale burgery už dávno nepatřej mezi béčkovej fast food a na nějakej mekáč taky fakt zapomeň. Naše burgery, to je prostě nebe v hubě.

Domácí křupavá bulka, šťavnatý a vyzrálý hovězí maso, vyladěný dresingy, no však ochutnej a uvidíš. Nechceš burger? Nevadí, v nabídce jsou i pořádný flákoty masa, pizza, nějaký ty drobnosti k pivu a vínu, jo a určitě nabídkou nepotěšíme jenom masožravce.

Spláchnout to pak můžeš točeným "Kozlem, Plzní" nebo Birellem. Myslíme i na vinaře s nabídkou italských a moravských vín. No a pokud budeš chtít něco ostřejšího, tak na baru najdeš 10 různých druhů rumu, whiskey, pálenky a spoust