Kavčák Classic Enduro aneb fandové se zase sjeli do Benešova

vydáno 27. 5. 2009, text Ladislav Krupička

V areálu KBS na Kavčáku-BABA v Benešově se konal již 6. ročník mezinárodního setkání historických soutěžních a terénních motocyklů... celý článek

Maraton v Dobřanech

krátce, vydáno 25. 5. 2009, text Hawk

Poslední víkend se jel v Dobřanech u Plzně další podnik Offroadmaratonu. Byť se mluví především o čtyřiadvacetihodinovce automobilů, jeden z největších masakrů se odehrál v kategorii motocyklů. Dvouhodinovka prověřila nejenom jezdce, ale i stroje. Oba dva potom často zůstali v jedné velmi bahnité pasáži trati, odkud kompletu pomohla až kombinace popruhu a dvou čtyřkolek. Bahňáci zažili perfektní víkend.

Když to ženská natře chlapům aneb ITP ESSOX CUP v Milovicích

vydáno 15. 5. 2009 Když to ženská natře chlapům aneb ITP ESSOX CUP v Milovicích

Na start 4. závod seriálu závodů motorek a čtyřkolek v cross country - ITP ESSOX CUP 2009 - v Milovicích se podstavil rekordní počet čtyřkolek a motorek... celý článek

V Tunisku nejlepší Despres

vydáno 4. 5. 2009 V Tunisku nejlepší Despres

Cyril Despres zvítězil ve druhém závodě mistrovství světa v cross country... celý článek

Třetí díl ITP ESSOX CUPu se odehrál v Božeticích

vydáno 20. 4. 2009 Třetí díl ITP ESSOX CUPu se odehrál v Božeticích

Již po třetí se 4.dubna sešlo téměř 190 jezdců ITP Essox Cupu, tentokrát v Božeticích u Milevska... celý článek

MS Enduro Itálie - neděle

vydáno 19. 4. 2009, text SRP

V italském Iglesias pokračoval druhým dnem světový šampionát enduristů... celý článek

MS Enduro Itálie - sobota

vydáno 18. 4. 2009 MS Enduro Itálie - sobota

Mistrovství světa v enduru pokračuje v italském Iglesias... celý článek

Na úvod Ruben Faria

vydáno 18. 4. 2009 Na úvod Ruben Faria

První etapu portugalské Bajas Terra del Rey vyhrál domácí Ruben Faria... celý článek

Mossini vyhrál supertest

vydáno 17. 4. 2009 Mossini vyhrál supertest

Fabio Mossini na HM-Hondě vyhrál dnešní supertest třetího závodu světového šampionátu endura... celý článek

Ve Francii opět za deště

vydáno 12. 4. 2009 Ve Francii opět za deště

I druhý den úvodní endurové soutěže evropského šampionátu proběhl za stálého deště... celý článek