Strmý vrch Chýnov

vydáno 19. 10. 2009, text Evžen Zadražil

V sobotu se v Chýnově u Tábora konal již 27. ročník závodu motocyklů do strmého vrchu... celý článek

RaceTool Amater Cup v Kramolíně

vydáno 16. 10. 2009 RaceTool Amater Cup v Kramolíně

Poslední závod největšího motokrosového hobby seriálu Amater Cup se konal v neděli 11. října. Pořadatelé z ADT Horažďovice sezvali jezdce do proslulého motokrosového areálu v Kramolíně... celý článek

Villopoto a Dungey vyhráli první americký mistrák, obhájce titulu chyběl

vydáno 25. 5. 2009 Villopoto a Dungey vyhráli první americký mistrák, obhájce titulu chyběl

Bez účasti loňského suveréna Jamese Stewarta začala v Kalifornii letošní motokrosová sezona ... celý článek

Špaček druhý v Maďarsku

vydáno 11. 5. 2009 Špaček druhý v Maďarsku

Michael Špaček v maďarském šampionátu MX1 na druhém místě... celý článek

Neugebauer pátý na ADAC MX Masters

vydáno 20. 4. 2009 Neugebauer pátý na ADAC MX Masters

Filip Neugebauer, loňský motokrosový vicemistr Německa, obsadil páté místo na kvalitně obsazeném závodě v německé Drehně... celý článek

Mistrem ve snowcrossu Ericson

vydáno 28. 3. 2009, text SRP

Švéd Peeter Ericson se stal na domácí trati v Male mistrem světa pro rok 2009... celý článek

V Gazzane nejvýše Cairoli a Monni

vydáno 17. 3. 2009 V Gazzane nejvýše Cairoli a Monni

Poslední závod italského mezinárodního motokrosového šampionátu se jel v Gazzane di Preseglie... celý článek

V Canada Heights nejlepší Simpson

vydáno 11. 3. 2009 V Canada Heights nejlepší Simpson

V britském MX mistráku byl hvězdou tovární jezdec KTM Shawn Simpson... celý článek

Philippaerts a Guarneri v Ponte a Egola

vydáno 9. 3. 2009 Philippaerts a Guarneri v Ponte a Egola

Hvězdy světového šampionátu si připsaly vítězství ve třetím závodě italského šampionátu... celý článek

Korsumäki do čela mistrovství světa

vydáno 7. 3. 2009 Korsumäki do čela mistrovství světa

Finský jezdec Niko Korsumäki se dostal do čela mistrovství světa ve snowcrossu... celý článek