Třetí den i absolutně Kornfeil druhý nejlepší

vydáno 20. 2. 2014, text red., foto MotoGP

Fantastického výsledku dosáhl v posledním dni testování třídy Moto3 v Jerezu další náš reprezentant, Jakub Kornfeil. Jeho druhý čas za Millerem zároveň znamenal druhý kombinovaný čas za všechny dny testování. Pozadu nezůstal ani včera druhý Karel Hanika, který zaznamenal pátý čas dne a čtvrtý kombinovaný za tři dny. Úvodního čtvrtečního testu se ale nezúčastnil a nastoupil až do dalších dvou.
Zde následují výsledky třetího testovacího dne obou tříd, Moto3 a Moto2:

Jerez
Moto3:
3. den/7:

1. Miguel OLIVEIRA (P, Mahindra Racing, Mahindra) 1:46.909
2. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47.281, +0.372
3. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:47.639, +0.730
4. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:47.667, +0.758
5. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:47.905, +0.996
6. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:48.124, +1.215
7. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:48.126, +1.217
8. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:48.313, +1.404
9. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:48.367, +1.458
10. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:48.447, +1.538
11. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:48.526, +1.617
12. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:48.652, +1.743
13. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:48.841, +1.932
14. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:49.015, +2.106
15. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:49.081, +2.172
16. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:49.087, +2.178
17. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:49.162, +2.253
18. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:49.559, +2.650
19. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:49.665, +2.756
20. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:49.927, +3.018
21. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:50.137, +3.228
22. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:50.426, +3.517
23. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:50.635, +3.726
24. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:52.513, +5.604

3/8:
1. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:46.256
2. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:46.434, +0.178
3. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:46.954, +0.698
4. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:47.293, +1.037
5. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47.317, +1.061
6. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:47.399, +0.588
7. Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM), 1:47.404, +1.143
8. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:47.523, +1.267
9. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:47.639, +1.383
10. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:47.663, +1.407
11. Niklas AJO (FIN, Husqvarna Factoy Racing, Husqvarna) 1:47.681, +1.425
12. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:47.688, +1.432
13. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:47.854, +1.598
14. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:47.917, +1.661
15. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:48.028, +1.772
16. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:48.049, +1.793
17. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:48.059, +1.803
18. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:48.195, +1.939
19. Miguel OLIVEIRA (P, Mahindra Racing, Mahindra) 1:48.320, +2.064
20. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:48.364, +2.108
21. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.507, +2.251
22. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.760, +2.504
23. Alexis MASBOU (F, Ongetta-Rivacold, Honda) 1:48.873, +2.617
24. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:48.877, +2.621
25. Hafiq AZMI (MAL, SIC-Ajo, KTM) 1:49.101, +2.845
26. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:49.116, +2.860
27. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:49.675, +3.419
28. Matteo FERRARI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:50.418, +4.162
29. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:50.695, +4.439
30. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:51.681, +5.425
31. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) -

3/9:
1. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:46.046
2. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:46.452, +0.406
3. Niklas AJO (FIN, Husqvarna Factoy Racing, Husqvarna) 1:46.658, +0.612
4. Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM), 1:46.796, +0.750
5. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:46.849, +0.803

6. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 11:46.906, +0.860
7. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47.147, +1.101
8. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:47.219, +1.173
9. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:47.367, +1.321
10. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:47.422,
+1.376
11. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:47.566, +1.520
12. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:47.592, +1.546
13. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47.633, +1.587
14. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:47.700, +1.654
15. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:47.777, +1.731
16. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:47.784, +1.738
17. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:47.789, +1.743
18. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:47.898, +1.852
19. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:48.010, +1.964
20. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:48.075, +2.029
21. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:48.100, +2.054
22. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:48.326, +2.280
23. Hafiq AZMI (MAL, SIC-Ajo, KTM) 1:48.677, +2.631
24. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.944, +2.898
25. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:49.019, +2.973
26. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:49.436, +3.390
27. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:49.748, +3.702
28. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:50.708, +4.662
29. Matteo FERRARI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra).
30. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) -

 Moto2
3. den/7 :

1. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:42.639, +0,242
2. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:42.935, +0.296
3. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:42.941, +0.302
4. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.045, +0.406
5. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:43.318, +0.679
6. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:43.367, +0.728
7. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.439, +0.800
8. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:43.462, +0.823
9. Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1:43.489, +0.850
10. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43.498, +0.859
11. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:43.505, +0.866
12. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:43.515, +0.876
13. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:43.603, +0.964
14. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:43.636, +0.997
15. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.819, +1.180
16. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43.821, +1.182
17. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.883, +1.244
18. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.964, +1.325
19. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:44.017, +1.378
20. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:44.031, +1.392
21. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:44.175, +1.536
22. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:44.324, +1.685
23. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:44.337, 1.698
24. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:44.401, 1.762
25. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:44.403, +1.764
26. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:44.520, +1.881
27. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:44.860, +2.221
28. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:44.882, +2.243
29. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:44.893, +2.254
30. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:44.908, 2.269
31. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:45.507, +2.868
32. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:45.625, +2.986
33. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:46.265, +3.626

3/8:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:42.233
2. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:42.254, +0.021
3. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:42.537, +0.304
4. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:42.649, +0.416
5. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:42.847, +0.614
6. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:42.850, +0.617
7. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:42.851, +0.618
8. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:42.923, +0.690
9. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.014, +0.781
10. Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1:43.134, +0.901
11. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.181, +0.948
12. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.191, +0.958
13. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:43.209, +0.976
14. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.245, +1.012
15. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.272, +1.039
16. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.282, +1.049
17. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.291, +1.058
18. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43.429, +1.196
19. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:43.577, +1.344
20. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.623, +1.390
21. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:43.669, +1.436
22. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:43.711, +1.478
23. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:43.876, +1.643
24. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:44.241, +2.008
25. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:44.511, +2.278
26. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:44.527, +2.294
27. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:44.585, +2.352
28. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:44.776, +2.543
29. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:44.919, +2.686
30. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:45.254, +3.021

3/9:
1. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:42.169
2. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:42.465, +0.296
3. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:42.544, +0.375
4. Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1:42.925, +0.756
5. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.020, +0.851
6. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.033, +0.864
7. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:43.042, +0.873
8. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:43.078, +0.909
9. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:43.367, +1.198
10. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:43.401, +1.232
11. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:43.408, +1.239
12. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.413, +1.244
13. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.490, +1.321
14. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.537, +1.368
15. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:43.613, +1.444
16. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.764, +1.595
17. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:43.773, +1.604
18. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.783, +1.614
19. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:43.882, +1.713
20. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:43.961, +1.792
21. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:44.314, +2.145
22. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:44.682, +2.513
23. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:44.787, +2.618
24. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:44.881, +2.712
25. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:45.013, +2.844
26. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter), 1:45.447, +3.278
27. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:45.912, +3.743





Další články z archivu

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Tesi H2 - nová přeplňovaná bestie od Bimoty
  • Šeri testuje - Honda CB1000R Neo Sports Cafe
  • Velká čtyřka - jeden za všechny, všichni na baterky
  • Nová trojice modelů CB500F, CBR500R a CB500X!
  • Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
  1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
  2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
  3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
  4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
  5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
  6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Časopis Motorbike
před 18 hodinami
Milan Engel o řecké rally - "S výkonem jsem spokojený, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale druhé místo je druhé místo..."
Magazín Motoroute
včera v 10:43
MotoRoute 5/2020 vychází 5.10.2020 👍
Bikes.cz
před 3 dny ve 23:29
Čínský výrobce CFMoto představil o uplynulém víkendu velký cestovní motocykl schopný konkurovat "japoncům".
Bikes.cz
před 5 dny ve 22:00
Čtyřválec v Zedovi je jako turbína... Dominik Valášek protáhnul Z900 Červenohorským sedlem.
Všechny příspěvky ...