Třetí den nejrychlejší Macerick Vinales

vydáno 13. 2. 2014, text red., foto MotoGP.com

Spolu s výsledky jednotlivých měřených setkání třídy Moto2 přinášíme také nejlepší kombinované časy této třídy ve třetím dni a kombinované pořadí za všechny tři testovací dny ve Valencii.


Moto2
7/3:

1. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35,427
2. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,698, +0,271
3. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:35,821, +0,394
4. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,825, +0,398
5. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:35,965, +0,538
6. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:36,142, +0,715
7. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,147, +0,720
8. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,281, +0,854
9. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,397 +0,970
10. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:36,432, +1,005
11. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,478, +1,051
12. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,545, +1,118
13. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,588, +1,161
14. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,698, +1,271
15. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,708, +1,281
16. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:36,816, +1,389
17. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:36,860, +1,433
18. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:36,958, +1,531
19. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,202, +1,775
20. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,342, +1,915
21. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:37,436, +2,009
22. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:37,482, +2,055
23. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,502, +2,075
24. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:37,956, +2,529
25. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:38,023, +2,596
26. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:38,106, +2,679
27. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,263, +2,836
28. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:38,310, +2,883
29. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:38,335, +2,908
30. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:39,101, +3,674
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:39,766, +4,339

8/3:
1. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35,422
2. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:35,499, +0,077
3. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,557, +0,135
4. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:35,564, +0,142
5. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:35,725, +0,303
6. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,844, +0,422
7. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,958, +0,536
8. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,035, +0,613
9. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,082, +0,660
10. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,222, +0,800
11. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:36,226, +0,804
12. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,335, +0,913
13. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,390 +0,968
14. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,453, +1,031
15. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,455, +1,033
16. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:36,684, +1,262
17. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:36,852, +1,430
18. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:36,867, +1,445
19. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:36,926, +1,504
20. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,004, +1,582
21. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:37,015, +1,593
22. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,067, +1,645
23. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,192, +1,770
24. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:37,273, +1,851
25. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,314, +1,892
26. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,315, +1,893
27. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,682, +2,260
28. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:37,740, +2,318
29. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:37,878, +2,456
30. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:38,778, +3,356
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:38,915, +3,493

9/3:
1. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,302
2. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:35,337, +0,035
3. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35,574, +0,272
4. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,643, +0,341
5. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:35,740, +0,438
6. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,779 +0,477
7. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,017, +0,715
8. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,041, +0,739
9. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:36,384, +1,082
10. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,407, +1,105
11. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,155, +1,155
12. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,566, +1,264
13. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:36,764, +1,462
14. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,785, +1,483
15. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:36,886, +1,584
16. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:36,925, +1,623
17. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:36,971, +1,669
18. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:37,139, +1,837
19. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:37,213, +2,596
20. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,396, +2,094
21. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,417, +2,115
22. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,497, +2,195
23. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:37,867, +2,565
24. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:38,486, +3,184
25. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,770, +3,468
26. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:39,774, +3,774

Kombinované výsledky 3. den:
1. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,302 (3)
2. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:35,337, +0,035 (3)
3. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35,422, +0,085 (2)
4. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,557, +0,255 (2)
5. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:35,564, +0,262 (2)
6. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,643, +0,341 (3)
7. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:35,725, +0,423 (2)
8. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,779 +0,477 (3)
9. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:35,821, +0,519 (1)
10. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,844, +0,542 (2)
11. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,041, +0,739 (3)
12. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,082, +0,780 (2)
13. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,335, +1,033 (2)
14. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:36,384, +1,082 (3)
15. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,407, +1,105 (3)
16. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,453, +1,151 (2)
17. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,566, +1,264 (3)
18. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:36,684, +1,382 (2)
19. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:36,764, +1,462 (3)
20. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,785, +1,483 (3)
21. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:36,852, +1,550 (2)
22. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:36,886, +1,584 (3)
23. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:36,926, +1,624 (2)
24. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:37,015, +1,713 (2)
25. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,067, +1,765 (2)
26. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,192, +1,890 (2)
27. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:37,213, +1,911 (3)
28. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,314, +2,012 (2)
29. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:37,867, +2,565 (3)
30. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:37,878, +2,576 (2)
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:38,915, +3,613 (2)

Kombinované výsledky za 3 dny:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,155 (2/3)
2. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,302, +0,147 (3/3)
3. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:35,337, +0,182 (3/3)
4. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35,422, +0,267 (3/2)
5. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:35,564, +0,409 (3/2)
6. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,643, +0,488 (3/3)
7. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:35,690, +0,535 (2/1)
8. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,715 +0,560 (2/3)
9. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:35,725, +0,570 (3/2)
10. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,844, +0,689 (3/2)
11. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,033, +0,878 (2/3)
12. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,082, +0,927 (3/2)
13. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,222, +1,067
14. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,335, +1,180 (3/2)
15. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:36,384, +1,229 (3/3
16. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,439, +1,284 (2/2)
17. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:36,534, +1,379 (2/3)
18. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,566, +1,411 (3/3)
19. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:36,684, +1,529 (3/2)
20. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,785, +1,630 (3/3)
21. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:36,852, +1,697 (3/2)
22. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:36,886, +1,731 (3/3)
23. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:36,926, +1,771 (3/2)
24. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:36,955, +1,800 (2/1)
25. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:37,015, +1,860 (3/2)
26. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,067, +1,912 (3/2)
27. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,141, +1,986 (2/1)
28. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,151, +1,996 (2/1)
29. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:37,867, +2,712 (3/3)
30. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:37,878, +2,723 (3/2)
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:38,915, +3,760 (3/2)


Další články z archivu

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Tesi H2 - nová přeplňovaná bestie od Bimoty
  • Šeri testuje - Honda CB1000R Neo Sports Cafe
  • Velká čtyřka - jeden za všechny, všichni na baterky
  • Nová trojice modelů CB500F, CBR500R a CB500X!
  • Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
  1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
  2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
  3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
  4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
  5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
  6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
před 23 hodinami
Jawa v Indii úspěšnější než Harley? Harley-Davidson pomalu opouští největší světový trh.
Euro Bike Fest
včera v 16:47

EURO BIKE FEST 2020 (Official aftermovie)
Časopis Motorbike
před 3 dny ve 21:44
Milan Engel o řecké rally - "S výkonem jsem spokojený, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale druhé místo je druhé místo..."
Všechny příspěvky ...