Montáže Brož na startu třídy Moto2

Ještě jedna zpráva z domácího týmu by mohla povzbudit naše fanoušky a týká se třídy Moto2. Právě na brněnském okruhu tento víkend vstoupí totiž do seriálu MS český tým Montáže Brož Racing. S motocyklem FTR se představí Brit Gino Rea, který k této premiéře řekl:
„Začít sezonu s vlastním týmem bylo pro nás velmi těžké, ale v posledních závodech jsme ukázali, že dokážeme být konkurenceschopní. To vedlo k našemu spojení s týmem Montáže Brož Racing, se kterým vstoupíme do zbývajících závodů na evropském území, tedy pokud se podaří získat kartu i pro závod ve Valencii.
I nadále budeme používat motocykl FTR Moto2, ale jeho příprava i vše ostatní bude nyní daleko profesionálnější. Je to pro nás všechny velmi vzrušující a opravdu velmi hodně bychom si proto přáli na začátek dobré výsledky v Brně a Silverstonu.“
23. 8. 2013


Další iČMN články

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Motorbike 9/2023
  • Motorbike 7-8/2023
  • Motorbike 6/2023
  • Motorbike 5/2023
  • Motorbike 4/2023

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

MotoRoute
28. srpna
Postupně upřesňujeme program 18. setkání MotoRoute. Těš se na skvělé motocestovatelské přednášky, workshopy, testování motorek, tajný závod atd. Více tady: www.motoroute.cz/.../...etkani-motoroute-2023.aspx
Magazín Motoroute
14. srpna
Už máš magazín MotoRoute 4/2023? 
Opět je tu 96 stran čtení o motorkách a cestování. 
✅ Podrobnosti o čísle tady: shop.motoroute.cz/.../43-motoroute-2023--c-4.aspx
Najdete ho na stáncích PNS, ale raději si ho předplaťte!
✅ Předplatné tady: shop.motoroute.cz/produkt/23-predplatne.aspx
✅ On-line verze na http://www.motorouteklub.cz nebo http://www.digiport.cz
MotoLife
3. srpna
Masarykův okruh má nového majitele.
Areál Masarykova okruhu včetně závodní dráhy, polygonu a hotelu GRID převzala společnost SHAKAI podnikatele a investora Karla Hubáčka. Počítá se zachováním současných aktivit v areálu a s jeho dalším rozvojem. Karel Hubáček areál včetně pozemků koupil od společnosti A.B.R. HOLDING a.s. a Karla Abrahama, který areál ovládal od roku 2005. Výši transakce podnikatelé nezveřejnili.
Všechny příspěvky ...