David M. Bodlák
vydáno 20. 8. 2015
---------------------
foto: David M. Bodlák
Taková byla Velká cena v Brně
Grand Prix 2015 je za námi. Byl to skvělý víkend, na který se snad můžeme těšit i příští rok.

Brněnská Moto GP 2015 obrazem

Thumbnail image for /Handlers/ImagerTitulka.ashx?foto=tit_2015_17.jpg
Podle nejnovějších informací by totiž letošní GP v Brně neměla být poslední. A jak se slavilo padesátileté výročí od chvíle, kdy se tu jel závod MS vůbec poprvé? Koukněte na naši fotoreportáž ze sobotních tréninků a kvalifikací a samozřejmě i z nedělních závodů...


Diskuze k článku

Pítrs 20. 8. 2015
pěkná galerka

Další iČMN články

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Motorbike 6/2026
  • Motorbike 5/2026
  • Motorbike 4/2026
  • Motorbike 3/2026
  • Motorbike 2/2026

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

MotoLife
3. června
Tradiční jízda distingovaných gentlemanů (Distinguished Gentleman’s Ride) proběhla v Praze v půlce května 2026
MotoLife
7. května
Zemřel Kamil Holán. Zkušený český jezdec havaroval v kvalifikaci North West 200 v Severním Irsku.
Všechny příspěvky ...