MS MX3 - Megapolis, Řecko

vydáno 18. 4. 2011, text Jiří Nykodým, foto FIM

V řeckém Megapolisu odstartoval o uplynulém víkendu letošní motokrosový šampionát kategorie MX3.

První a zároveň deštivý závod letošní sezony ovládl švýcarský závodník Julien Bill na Hondě, na druhém místě dokončil závod ruský jezdec Dimitrij Paršin také na Hondě a na pódium se dokázal prosadit ještě třetí Ital Marco Maddii na KTM. Čtvrté místo vybojoval Francouz Milko Potisek na Hondě a první pětku uzavírá Rakušan Michael Staufer na stroji KTM.

Z českých závodníků si vedl nejlépe devátý Martin Michek, následoval desátý Martin Žerava, Petr Michalec byl klasifikován na 21. místě.

Druhá jízda byla kvůli neustávajícímu dešti a špatným podmínkám na trati zrušena.