Kornfeil i Hanika v Jerezu do první desítky

vydáno 18. 2. 2014, text red., foto MotoGP.com

V Jerezu začalo prvními třemi měřenými tréninky druhé testování objemově slabších tříd Moto2 a Moto3. Jakub Kornfeil i Karel Hanika v kombinovaném čase vylepšili své dosavadní letošní oficiální maximum a zajeli sedmý a osmý nejlepší čas třídy Moto3.


Jerez
Moto2
1/1:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:44,206
2. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:44,311, +0,105
3. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:44,460, +0,254
4. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1.44,699, +0,493
5. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:44,779, +0,573
6. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:45,070, +0,864
7. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:45,231, +1,025
8. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:45,367, +1,161
9. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1.45,404, +1,198
10. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:45,430, +1,224
11 Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1,45,631, +1,425
12. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:45,745, +1,539
13. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:45,854, +1,648
14. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:45,923, +1,717
15. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:45,984, +1,778
16. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:46,014 +1,808
17. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:46,215, +2,009
18. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:46,218, +2,012
19. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:46,532, +2,326
20. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:46,663, +2,457
21. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:47,196, +2,990
22. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:48,052, +3,846
23. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:48,083, +3,877
24. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:48,887, +4,681
25. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:49,035, +4,829
26. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:49,493, +5,287
27. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:49,578, +5,372
28. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:51,514, +7,308

1/2:
1. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:43,131
2. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:43,401, +0,270
3. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:43,449, +0,318
4. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:43,570, +0,439
5. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:43,661, +0,530
6. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1.43,748, +0,617
7. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43,876, +0,745
8. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:43,943, +0,812
9. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:44,178, +1,047
10. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:44,283, +1,152
11. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:44,318, +1,187
12. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1.44,348 +1,217
13. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:44,461, +1,330
14. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:44,637, +1,506
15. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44,736, +1,605
16. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:44,748, +1,617
17. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:44,766 +1,635
18. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:44,818, +1,687
19 Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1,44,875, +1,744
20. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:44,879, +1,748
21. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44,946, +1,815
22. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:45,084, +1,953
23. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:45,109, +1,978
24. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:45,1884, +2,057
25. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:45,227, +2,096
26. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:45,380, +2,249
27. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:45,479, +2,348
28. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:45,743, +2,612
29. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:45,829, +2,698
30. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:46,102, +2,971
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:46,586, +3,455
32. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:46,770, +3,639
33. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:47,238, +4,107

1/3:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:42,747
2. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:42,989, +0,242
3. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:43,320, +0,573
4. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43,544, +0,797
5. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:43,564, +0,817
6. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:43,634, +0,887
7. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43,695, +0,948
8. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:43,718, +0,971
9. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43,793, +1,046
10. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1.43,803, +1,056
11. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:43,841, +1,094
12 Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1,44,226, +1,479
13. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:44,338, +1,591
14. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1.44,358 +1,611
15. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:44,394 +1,647
16. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44,412, +1,665
17. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:44,499, +1,752
18. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:44,518, +1,771
19. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:44,553, +1,806
20. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:44,596, +1,849
21. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44,601, +1,854
22. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:44,617, +1,870
23. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:44,777, +2,030
24. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:44,912, +2,165
35. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:44,951, +2,204
26. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:45,112, +2,365
27. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:45,209, +2,462
28. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:45,298, +2,551
29. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:46,027, +3,280
30. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:46,378, +3,631


Moto3
1/1:
1. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:49,647
2. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:49,705 +0,058
3. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:49,749, +0,102
4. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:49,970, +0,323
5. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:50,194, +0,547
6. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:50,309, +0,662
7. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:50,318, +0,671
8. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:50,647, +1,000
9. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:50,737, +1,090
10. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:51,014, +1,367
11. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:52,201, +2,554
12. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:52,342, +2,695
13. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:63,158, +3,511
14. Gabriel RAMOS (VEN, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:53,500, +3,853
15. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:53,539, +3,892
16. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:53,599, +3,952
17. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:54,342, +7,280
18. Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:56,927, +7,280
19. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:59,788 +10,141
20. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 2:00,071, +10,424
21. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) –

1/2:
1. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47,735
2. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:48,002 +0,267
3. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:48,016, +0,281
4. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:48,115, +0,380
5. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:48,711, +0,976
6. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:48,831 +1,096
7. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:48,859, +1,124
8. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:48,891, +1,156
9. Niklas AJO (FIN, Husqvarna Factoy Racing, Husqvarna) 1:49,039, +1,304
10. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:49,082, +1,347
11. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:49,322, +1,587
12. Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:49,388, +1,653
13. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:49,445, +1,710
14. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:49,527, +1,792
15. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:49,793, +2,058
16. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:49,797, +2,062
17. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:49,802, +2,067
18. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:49,856, +2,121
19. Miguel OLIVEIRA (P, Mahindra Racing, Mahindra) 1:49,916, +2,181
20. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:50,113, +2,378
21. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:50,182, +2,447
22. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:50,263, +2,528
23. Gabriel RAMOS (VEN, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:50,667, +2,932
24. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:50,695, +2,960
25. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:50,798, +3,063
26. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:51,109, +3,374
27. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:51,584, +3,849
28. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:51,593, +3,858
29. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:51,738, +4,003
30. Hafiq AZMI (MAL, SIC-Ajo, KTM) 1:51,845, +4,110
31. Matteo FERRARI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:51,936, +4,201
32. Alexis MASBOU (F, Ongetta-Rivacold, Honda) 1:51,944, +4,209
33. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:52,244, +4,509

1/3:
1. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:46,975
2. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:47,277 +0,302
3. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:47,471, +0,496
4. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:47,480, +0,505
5. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47,845, +0,870
6. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:47,845, +0,870
7. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:47,910, +0,935
8.
Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:47,960 +0,985
9. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:48,113 +1,138
10. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:48,186, +1,211
11. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:48,232, +1,257
12. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:48,370, +1,395
13. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:48,547, +1,572
14. Miguel OLIVEIRA (P, Mahindra Racing, Mahindra) 1:48,660, +1,685
15. Niklas AJO (FIN, Husqvarna Factoy Racing, Husqvarna) 1:48,674, +1,699
16. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:48,922, +1,947
17. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:48,927, +1,952
18. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:49,183, +2,208
19. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:49,299, +2,324
20. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:49,591, +2,616
21. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:49,598, +2,623
22. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:49,625, +2,650
23. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:49,654, +2,679
24. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:49,891, +2,916
25. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:50,010, +3,035
26. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:50,104, +3,129
27. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:50,114, +3,139
28. Hafiq AZMI (MAL, SIC-Ajo, KTM) 1:50,245, +3,270
29. Alexis MASBOU (F, Ongetta-Rivacold, Honda) 1:50,326, +3,351
30. Gabriel RAMOS (VEN, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:50,372, +3,397
31. Matteo FERRARI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:50,405, +3,430
32. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:51,314, +4,339
NC. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) - 



Další články z archivu

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Nepřehlédni na MotoLife

  • Motorbike 5/2020
  • Bridgestone rozšiřuje portfolio o čtyři nové pneumatiky s vynikající adhezí a ovladatelností
  • Motorbike 4/2020
  • Jak na baterie po zimě
  • Sdílené elektrické skútry BeRider brzy odstartují i v Brně

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
  1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
  2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
  3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
  4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
  5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
  6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
před 11 hodinami
     0   0
Pohodlné ojeté motorky od Honzy Karáska
Bikes.cz
před 16 hodinami
     0   0
Top 5 nejrychlejších motorek
Bikes.cz
včera ve 23:08
     0   0
Nehoda motorkářky ve 190 km/h - chyběl tlumič řízení❗️
Magazín Motoroute
včera ve 22:35
     0   0
Novinka z dílny MaxTo s možností spárování s telefony, bluetooth sluchátky, GPS či hudebním přehrávačem.
Všechny příspěvky ...