Valencie - 1. den testování Moto2

vydáno 11. 2. 2014, text red, foto MotoGP.com

Ve Valencii se rozeběhlo testování třídy Moto2 a Moto3. Jezdci se během dne účastnili tří měřených jízd a už výsledky 1. dne napovídají, že budou letos časy hodně blízko. Ale v tomto testování ještě nemusí jet všichni ještě naplno. Přinášíme výsledky třídy Moto2 včetně kombinovaného času za celý den.

Moto2:
1/1:

1. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,459 2. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:36,622, +0,163
3. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:36,642, +0,183
4. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,931, +0,472
5. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:37,040, +0,581
6. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:37,108, +0,649
7. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:37,165, +0,706
8. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,686, +1,227
9. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:37,692, +1,233
10. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,782, +1,323
11. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,947, +1,488
12. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:38,062, +1,603
13. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,107, +1,648
14. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:38,179, +1,720
15. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:38,184, +1,725
16. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:38,199, +1,740
17. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:38,205, +1,746
18. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:38,573, +2,114
19. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:38,724, +2,265
20. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:38,859, +2,400
21. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:39,052, +2,593
22. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:39,196, +2,737
23. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:39,475, +3,016
24. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:39,691, +3,232
25. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:39,748, +3,289
26. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:39,940, +3,481
27. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:41,123, +4,664
28. Thitipong WAROKORN (THA, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:41,308, +4,849
29. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:42,719, +6,260
30. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:45,914, +9,455 31. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) -

1/2:
1. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:36,206,
2. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,207, +0,001
3. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:36.253, +0,046
4. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,473 +0,267 5. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:36,767, +0,561
6. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,869, +0,663
7. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,939, +0,733
8. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:37,053, +0,847
9. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,155, +0,949
10. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:37,196, +0,990
11. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:37,326, +1,120
12. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:37,387, +1,181
13. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:37,489, +1,283
14. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:37,738, +1,532
15. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,923, +1,717
16. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:38,002, +1,796
17. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:38,062, +1,856
18. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:38,097, +1,891
19. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:38,246, +2,040
20. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,402, +2,196
21. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:38,842, +2,636
22. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:39,014, +2,808
23. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:39,031, +2,825
24. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:39.940, +3,308
25. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:39,658, +3,452
26. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:39,736, +3,530
27. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:40,654, +4,448
28. Thitipong WAROKORN (THA, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:41,438, +5,232
29. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:42,051, +5,845

1/3:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:36,522
2. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:36,574, +0,052
3. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:36,768, +0.246
4. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,992, +0,470
5. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,371, +0,849
6. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:37,413, +0,891
7. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,531, +1,009
8. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,617, +1,095
9. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:37,755, +1,233
10. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,780, +1,258
11. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:37,836, +1,314
12. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:38,113, +1,591
13. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:38.351, +1,829
14. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:38,431, +1,909
15. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:38,470, +1,948
16. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:38,550, +2,028
17. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:38,673, +2,151
18. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,676, +2,154
19. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:39,004, +2,482
20. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:39,060, +2,538
21. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:39,135, +2,613
22. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:39,174, +2,652
23. Thitipong WAROKORN (THA, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:40,452, +3,930
24. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:41,415, +4,893

Kombinované výsledky 1. den:
1. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:36,206 (2)
2. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,207, +0,001 (2)
3. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:36.253, +0,046 (2)
4. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,459 +0,206 (1) 5. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:36,522, +0,316 (3)
6. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:36,768, +0,562 (3)
7. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,869, +0,663 (2)
8. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,939, +0,733 (2)
9. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,992, +0,786 (3)
10. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:37,053, +0,847 (2)
11. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,155, +0,949 (2)
12. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:37,196, +0,990 (2)
13. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,371, +1,165 (3)
14. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:37,413, +1,207 (3)
15. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:37,489, +1,283 (2)
16. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,531, +1,325 (3)
17. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:37,738, +1,532 (2)
18. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,780, +1,574 (3)
19. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:38,002, +1,796 (2)
20. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:38,097, +1,891 (2)
21. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,107, +1,901 (1)
22. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:38,113, +1,907 (3)
23. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:38.351, +2,145 (3)
24. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:38,431, +2,225 (3)
25. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:38,550, +2,344 (3)
26. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:39,060, +2,854 (3)
27. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:39,174, +2,968 (3)
28. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:39,475, +3,269 (1)
29. Thitipong WAROKORN (THA, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:40,452, +4,246 (3)
30. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:41,123, +4,917 (1)
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:41,415, +5,209


Další články z archivu

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Tesi H2 - nová přeplňovaná bestie od Bimoty
  • Šeri testuje - Honda CB1000R Neo Sports Cafe
  • Velká čtyřka - jeden za všechny, všichni na baterky
  • Nová trojice modelů CB500F, CBR500R a CB500X!
  • Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
  1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
  2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
  3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
  4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
  5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
  6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
před 2 dny ve 20:43
Jawa v Indii úspěšnější než Harley? Harley-Davidson pomalu opouští největší světový trh.
Euro Bike Fest
před 2 dny v 16:47

EURO BIKE FEST 2020 (Official aftermovie)
Časopis Motorbike
před 4 dny ve 21:44
Milan Engel o řecké rally - "S výkonem jsem spokojený, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale druhé místo je druhé místo..."
Všechny příspěvky ...