Markéta zakončila úspěšnou plochodrážní sezonu

vydáno 9. 11. 2012, text Ivo Helikar

Včera odpoledne zakončil v zamračeném počasí bez deště místní Olymp na pražské břevnovské Markétě letošní sportovní plochodrážní sezonu. Je to každoročně velká sláva, všechno funguje jako při závodě, včetně komentátora a světel.

A nechybí ani legrace, vyzkoušet si plochodrážní půllitr mohou i příznivci pražského klubu, novináři a kamarádi. Zajímavý je pohled na závody ve dvou a to dokonce v opačném směru jízdy. S pravými zatáčkami se vyrovnávají těžce i známí závodníci. 
<br />
Letos se pražský Olymp stal mistrem republiky družstev, zvítězil totiž v domácí extralize a&nbsp;k prvnímu místu přispěly i&nbsp;zahraniční posily v čele s trojnásobným mistrem světa Dánem Nicki Pedersenem. V příštím roce čekají Markétu hned dva světové špičkové závody, nejen tradiční Grand Prix, ale také Světový pohár družstev. To už ovšem taková legrace, jakou si příznivci klubu užili na zakončení sezony 2012, jistě nebude.


Další iČMN články

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z&nbsp;celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Motorbike 9/2023
  • Motorbike 7-8/2023
  • Motorbike 6/2023
  • Motorbike 5/2023
  • Motorbike 4/2023

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

MotoRoute
28. srpna
Postupně upřesňujeme program 18. setkání MotoRoute. Těš se na skvělé motocestovatelské přednášky, workshopy, testování motorek, tajný závod atd. Více tady: www.motoroute.cz/.../...etkani-motoroute-2023.aspx
Magazín Motoroute
14. srpna
Už máš magazín MotoRoute 4/2023? 
Opět je tu 96 stran čtení o motorkách a cestování. 
✅ Podrobnosti o čísle tady: shop.motoroute.cz/.../43-motoroute-2023--c-4.aspx
Najdete ho na stáncích PNS, ale raději si ho předplaťte!
✅ Předplatné tady: shop.motoroute.cz/produkt/23-predplatne.aspx
✅ On-line verze na http://www.motorouteklub.cz nebo http://www.digiport.cz
MotoLife
3. srpna
Masarykův okruh má nového majitele.
Areál Masarykova okruhu včetně závodní dráhy, polygonu a hotelu GRID převzala společnost SHAKAI podnikatele a investora Karla Hubáčka. Počítá se zachováním současných aktivit v areálu a s jeho dalším rozvojem. Karel Hubáček areál včetně pozemků koupil od společnosti A.B.R. HOLDING a.s. a Karla Abrahama, který areál ovládal od roku 2005. Výši transakce podnikatelé nezveřejnili.
Všechny příspěvky ...