Jiří Svoboda obhájil titul

vydáno 16. 3. 2009, text Petr Štola, foto www.JirkaSvoboda.cz

V Holešovicích se rozhodlo o republikovém titulu halového trialu.

Po dva soutěžní dny bojovali nejlepší čeští trialisté o titul mistra ČR v hale. Jejich parketou však nebyla hala, ale tradiční prostory holešovického výstaviště. To v posledních letech nejvíce prospívá Jiřímu Svobodovi, který zde, vyjma roku 2007, kdy halovou sezonu vynechal, pokaždé triumfoval. Stejně tomu bylo i letos, kdy dominoval pátečnímu i sobotnímu programu. Díky dvěma jednoznačným vítězstvím si opět posadil na hlavu korunu krále halových trialistů.

O druhé místo byl sveden velký souboj mezi Martinem Křoustkem a Pavlem Balašem. Náš nejlepší venkovní trialista Křoustek zvítězil v páteční soutěži, Balaš byl druhý, V sobotu byl tento souboj velmi těsný, o jediný bod zvítězil zkušený Balaš, který tak na svou stranu poslal i misku na republikové váze, která byla označená číslem 2. Díky horšímu výsledku ve druhé soutěži tak na Křoustka letos zbylo až třetí místo.

Čtvrtou pozici konečného pořadí mistrovství ČR pro sebe získal Lukáš Petráček, jenž se do hlavního programu v pátek nedostal z kvalifikace, v sobotu pak skončil na 4. místě. Pětici nejlepších uzavřel Slovák Vladimír Kothay, který sice v pátek dojel čtvrtý, ale v sobotu se v Praze již nepředstavil.Další iČMN články

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023
  • Motorbike 12/2022
  • Motorbike 11/2022
  • Výměna olejového filtru motorky
  • Motorbike 10/2022

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
před týdnem ve 12:51
MotoRoute 1/2023 vychází 1. 2. 2023
Časopis Motorbike
před týdnem ve 12:49
𝗖𝗙𝗠𝗢𝗧𝗢 𝟳𝟬𝟬𝗖𝗟-𝗫 𝗔𝗱𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗲
Na dlouhodobý test se můžete těšit v našem časopisu Motorbike, který si můžete předplatit a bude vám chodit rovnou do schránky!
Bikes.cz
4. ledna
Letos uplyne 120 let od založení společnosti Harley-Davidson
Časopis Motorbike
18. prosince
Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023 je právě v prodeji. Víc se dozvíš na www.motolife.cz/.../motorbike-katalog-motocyklu-skutru-a-ctyrkolek-2023-motorbike-45f6
Všechny příspěvky ...