Hanika druhý nejrychlejší

vydáno 19. 2. 2014, text red., foto MotoGP.com

Druhý den testování třídy Moto3 v Jerezu Karel Hanika o hodně zlepšil svůj čas. V celkovém hodnocení dne byl klasifikován na druhé pozici za týmovým kolegou Jackem Millerem. Ten svého nejlepšího času dosáhnul už v první části dne. Hanika byl ve třetí měřené části vůbec nejrychlejší, i když jen o 0,001 sekundy rychlejší než třetí člen týmu Ajo, Danny Kent. Jakub Kornfeil byl celkově dvanáctý, ale ve druhé části dne si zajistil druhou pozici, celkově ztrácel na Millera 0,689 sekundy, na Haniku 0,322 sekundy. Časy obou našich jezdců se tak neustále zlepšují a jsou velice nadějné.

Jerez
Moto3
2. den/4. měřený úsek:

1. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:46.278
2. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:46.674, +0.396
3. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:46.880, +0.602
4. Niklas AJO (FIN, Husqvarna Factoy Racing, Husqvarna) 1:46.943, +0.665
5. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:46.965, +0.687
6. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:46.987, +0.709
7. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:47.025, +0.747
8. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:47.080, +0.802
9. Miguel OLIVEIRA (P, Mahindra Racing, Mahindra) 1:47.169, +0.891
10. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:47.182, +0.904
11. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:47.287, +1.009
12. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:47.377, +1.099
13. Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM), 1:47.419, +1.141
14. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:47.489, +1.211
15. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:47.503, +1.225
16. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:48.075, +1.797
17. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:48.097, +1.819
18. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:48.177, +1.899
19. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:48.213, +1.935
20. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:48.359, +2.081
21. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:48.452, +2.174
22. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:48.555, +2.277
23. Hafiq AZMI (MAL, SIC-Ajo, KTM) 1:48.571, +2.293
24. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.616, +2.338
25. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.817, +2.539
26. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:49.055, +2.777
27. Gabriel RAMOS (VEN, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:49.234, +2.956
28. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:49.342, +3.064
29. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:49.468, +3.190
30. Alexis MASBOU (F, Ongetta-Rivacold, Honda) 1:49.580, +3.302
31. Matteo FERRARI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:49.793, +3.515
32. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:50.036, +3.758
33. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:50.536, +4.258

2/5:
1. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:46.899
2. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:46.967, +0.068
3. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:46.970, +0.071
4. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47.113, +0.214
5. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:47.185, +0.286
6. Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM), 1:47.350, +0.451
7. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:47.417, +0.518
8. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:47.463, +0.564
9. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:47.487, +0.588
10. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:47.491, +0.592
11. Miguel OLIVEIRA (P, Mahindra Racing, Mahindra) 1:47.685, +0.786
12. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:47.740, +0.841
13. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:47.760, +0.861
14. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:47.801, +0.902
15. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:47.880, +0.981
16. Niklas AJO (FIN, Husqvarna Factoy Racing, Husqvarna) 1:47.993, +1.094
17. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.155, +1.256
18. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:48.293, +1.394
19. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:48.436, +1.537
20. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:48.476, +1.577
21. Hafiq AZMI (MAL, SIC-Ajo, KTM) 1:48.551, +1.652
22. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:48.625, +1.726
23. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:48.661, +1.762
24. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.725, +1.826
25. Matteo FERRARI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:48.831, +1.932
26. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:49.054, +2.155
27. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:49.119, +2.220
28. Alexis MASBOU (F, Ongetta-Rivacold, Honda) 1:49.314, +2.415
29. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:49.686, +2.787
30. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:50.071, +3.172
31. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:50.097, +3.198
32. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:50.947, +4.048
33. Gabriel RAMOS (VEN, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:50.972, +4.073

2/6:
1. Karel HANIKA (Red Bull KTM Ajo, KTM), 1:46.645
2. Danny KENT (GB, Husqvarna Factory Racing, Husqvarna) 1:46.646, +0.001
3. Romano FENATI (I, Team Sky VR46, KTM) 1:46.650, +0.005
4. Jack MILLER (AUS, Red Bull KTM Ajo, KTM) 1:46.659, +0.014
5. Niccolo ANTONELLI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:46.806, +0.161
6. Alex MARQUEZ (E, Estrella Galicia 0,0, Honda) 1:46.882, +0,237
7. Isaac VINALES (E, Team Calvo, KTM) 1:46.899, +0.254
8. Francesco BAGNAIA (I, Team Sky VR46, KTM) 1:46.950, +0.305
9. Jakub KORNFEIL (Team Calvo, KTM) 1:47.038, +0.393
10. Juanfran GUEVARA (E, Mapfre Aspar Team Moto3, Kalex – KTM) 1:47.049,
+0.404
11. Philipp OETTL (D, Interwetten Paddock Moto3, Kalex – KTM) 1:47.174, +0.529
12. Eric GRANADO (BRA, Team Calvo, KTM) 1:47.802, +1.157
13. Efren VAZQUEZ (E, Saxoprint-RTG, Honda) 1:47.853, +1.208
14. John McPHEE (GB, Saxoprint-RTG, Honda) 1:47.878, +1.233
15. Alessandro TONUCCI (I, CIP Moto3, Mahindra) 1:47.913, +1.268
16. Fabio QUARTARARO (F, Estrella Galicia 0.0, Honda) 1:47.942, +1.297
17. Brad BINDER (ZA, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:47.970, +1.325
18. Arthur SISSIS (AUS, Mahindra Racing, Mahindra) 1:47.977) +1.332
19. Niklas AJO (FIN, Husqvarna Factoy Racing, Husqvarna) 1:47.995, +1.350
20. Miguel OLIVEIRA (P, Mahindra Racing, Mahindra) 1:48.277, +1.632
21. Livio LOI (B, Marc VDS Racing Team, Kalex – KTM) 1:48.327, +1.682
22. Zulfahmi KHAIRUDDIN (MAL, Onfetta-Air Asia, Honda) 1:48.430, +1.785
23. Ana CARRASCO (E, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:48.623, +1.978
24. Bryan SHOUTEN (NL, CIP Moto3, Mahindra) 1:48.983, +2.338
25. Luca GRUNWALD (D, Kiefer Racing, Kalex – KTM) 1:49.002, +2.357
26. Enea BASTIANINI (I, Junior Team GO&FUN Moto3, KTM) 1:49.209, +2.564
27. Alexis MASBOU (F, Ongetta-Rivacold, Honda) 1:49.418, +2.773
28. Jules DANILO (F, Ambrogio Racing, Mahindra) 1:49.705, +3.060
29. Scott DEROUE (NL, RW Racing GP, Kalex – KTM) 1:50.075, +3.430
30. Hafiq AZMI (MAL, SIC-Ajo, KTM) 1:50.347, +3.702
31. Matteo FERRARI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:50.608, +3.963
32. Andrea LOCATELLI (I, San Carlo Team Italia, Mahindra) 1:51.028, +4.383

Moto2
2/4:

1. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:42.515, +0,242
2. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:42.725, +0,797
3. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:43.102, +0.587
4. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:43.207, +0.692
5. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43.226, +0.711
6. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:43.598, +0.718
7. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:43.530, +0.751
8. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:43.233, +0.825
9. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:43.266, +1.015
10. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:43.340, +1.083
11. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.605, +1.090
12. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:43.651, +1.136
13. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.793, +1.278
14. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.805, +1.290
15. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43.819, +1.304
16. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:43.834, +1.319
17. Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1:43.909, +1.394
18. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.944, +1.429
19. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:43.993, +1.478
20. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44.005, +1.490
21. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:44.006, +1.491
22. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:44.162, +1.647
23. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:44.196, +1.681
24. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:44.259, +1.744
25. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:44.526, +2.011
26. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:44.557, +2.042
27. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44.577, +2.062
28. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:44.795, +2.280
29. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:45.254, +2.739
30. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:45.504, +2.989
31. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:45.642, +2.990
32. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:45.505, +3.127
33. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:45.954, +3.439

2/5:
1. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:42.694, +0,242
2. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:42.712, +0.018
3. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:42.873, +0.179
4. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:43.201, +0.507
5. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:43.216, +0.522
6. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:43.263, +0.569
7. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:43.420, +0.726
8. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.432, +0.738
9. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.658, +0.964
10. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.663, +0.969
11. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:43.673, +0.979
12. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:43.707, +1.013
13. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.838, +1.144
14. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:43.887, +1.193
15. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:43.963, +1.269
16. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43.975, +1.281
17. Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1:43.999, +1.305
18. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:44.046, +1.352
19. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:44.160, +1.466
20. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44.249, +1.555
21. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:43.975, +1.569
22. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:43.999, +1.645
23. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:44.046, +1.780
24. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:44.160, +1.836
25. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:44.249, +1.852
26. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:44.693, +1.999
27. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:44.764, +2.070
28. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:45.292, +2.598
29. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:45.395, +2.701
30. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:45.996, +3.302
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:46.143, +3.449
32. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) -
33. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) -

2/6:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:42.610
2. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:42.648, +0.038
3. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:43.018, +0.408
4. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:43.076, +0.466
5. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:43.096, +0.486
6. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:42.610, +0,535
7. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:42.648, +0.573
8. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:43.018, +0.643
9. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.076, +0.659
10. Xavier SIMEON (B, Federal Oil Gresini Moto2, Suter) 1:43.096, +0.777
11. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:42.610, +0.779
12. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:42.648, +0.804
13. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:43.018, +0.912
14. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:43.076, +0.930
15. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:43.096, +0.975
16. Simone CORSI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:42.610, +0.982
17. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:42.648, +1.008
18. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:43.018, +1.058
19. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:43.076, +1.059
20. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:43.096, +1.087
21. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:42.610, +1.122
22. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:42.648, +1.138
23. Mattia PASINI (I, NGM Forward Racing, Forward KLX) 1:43.018, +1.449
24. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:43.076, +1.511
25. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:43.096, +1.591
26. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:42.610, +2.192
27. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:42.648, +2.216
28. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:43.018, +2.395
29. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda), 1:43.076, +2.500
30. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex1:43.096, +2.507
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:45.340, +2.730
32. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:45.681, +3.071


Další články z archivu

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Tesi H2 - nová přeplňovaná bestie od Bimoty
  • Šeri testuje - Honda CB1000R Neo Sports Cafe
  • Velká čtyřka - jeden za všechny, všichni na baterky
  • Nová trojice modelů CB500F, CBR500R a CB500X!
  • Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
  1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
  2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
  3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
  4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
  5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
  6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
včera ve 20:43
Jawa v Indii úspěšnější než Harley? Harley-Davidson pomalu opouští největší světový trh.
Euro Bike Fest
včera v 16:47

EURO BIKE FEST 2020 (Official aftermovie)
Časopis Motorbike
před 3 dny ve 21:44
Milan Engel o řecké rally - "S výkonem jsem spokojený, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale druhé místo je druhé místo..."
Všechny příspěvky ...