Moto2 ve druhém testovacím dni

aktualizováno 12. 2. 2014, text red, foto MotoGP.com

Testování třídy Moto2 vstoupilo do druhého pokračování. V první části zajel nejrychlejší čas Švýcar Thomas Lüthi, v dalším pokračování byl nejrychlejší Španěl Esteve Rabat, ale na Lühiho čas z úvodu to zatím nestačilo.

Moto2
4/2:

1. Thomas LÜTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35.558
2. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:35,690, +0,132
3. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,808, +0,250
4. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,810, +0,252
5. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,949, +0,391
6. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:36,006, +0,448
7. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,113 +0,555 8. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,211, +0,653
9. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:36,354, +0,796
10. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,587, +1,029
11. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,588, +1,030
12. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:36,607, +1,049
13. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,811, +1,253
14. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,928, +1,370
15. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:36,947, +1,389
16. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:36,955, +1,397
17. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,977, +1,419
18. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,141, +1,583
19. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,151, +1,593
20. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:37,162, +1,604
21. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,400, +1,842
22. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:37,508, +1,950
23. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,535, +1,977
24. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:37,539, +1,981
25. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:37,718, +2,160
26. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:37,819, +2,261
27. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:38,019, +2,461
28. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,431, +2,873
29. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:39,264, +3,706
30. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:40,511, +4,953 31. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:41,063, +5,505

5/2:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,907
2. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:35,918, +0,011
3. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:35,992, +0,085
4. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,160, +0,253
5. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:36.181, +0,274
6. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,269, +0,362
7. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,401, +0,494
8. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:36,406, +0,499
9. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,439, +0,532
10. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:36,555, +0,648
11. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,611, +0,704
12. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,621, +0,714
13. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,632, +0,725
14. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,871, +0,964
15. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:36,922 +1,015 16. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,058, +1,151
17. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,089, +1,182
18. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:37,283, +1,376
19. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:37,369, +1,462
20. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:37,481, +1,574
21. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:37,611, +1,704
22. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,799, +1,892
23. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,887, +1,980
24. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,895, +1,988
25. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:38,349, +2,442
26. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,413, +2,506
27. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:38,746, +2,839
28. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:38,907, +3,000
29. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:39,354, +3,447
30. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:39,587, +3,680
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:39,689, +3,782

6/2:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,155
2. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35,509, +0,354
3. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,711, +0,556
4. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,715 +0,560 5. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:35,810, +0,655
6. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:35,849, +0,694
7. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:35,910, +0,755
8. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,033, +0,878
9. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,073, +0,918
10. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,222, +1,067
11. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,259, +1,104
12. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:36,534, +1,379
13. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,629, +1,474
14. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:36,686, +1,531
15. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,857, +1,702
16. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:37,039, +1,884
17. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:37,155, +2,000
18. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,219, +2,064
19. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:37,229, +2,074
20. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:37,463, +2,308
21. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:37,516, +2,361
22. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,709, +2,554
23. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,865, +2,710
24. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:37,917, +2,762
25. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:38,095, +2,940
26. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,554, +3,399
27. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:39,217, +4,062
28. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:39,368, +4,213

Kombinované výsledky 2. den:
1. Esteve RABAT (E, Marc VDS Racing Team, Kalex) 1:35,155
2. Thomas LUTHI (CH, Interwetten Paddock Moto2, Suter) 1:35,509, +0,354
3. Mika KALLIO (FIN, Interwetten Paddock Moto2, Kalex) 1:35,690, +0,535
4. Jordi TORRES (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,711, +0,556
5. Nico TEROL (E, Mapfre Aspar Team Moto2, Suter) 1:35,715 +0,560
6. Maverick VINALES (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:35,810, +0,655
7. Julian SIMON (E, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:35,810, +0,655
8. Takaaki NAKAGAMI (J, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:35,849, +0,694
9. Alex DE ANGELIS (RSM, La Fonte Tasca Racing, Suter) 1:36,033, +0,878
10. Luis SALOM (E, Tuenti HP 40, Kalex) 1:36,073, +0,918
11. Johann ZARCO (F, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:36,222, +1,067
12. Sandro CORTESE (D, Dynavolt Intact GP, Kalex) 1:36,354, +1,199
13. Jonas FOLGER (D, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,439, +1,284
14. Anthony WEST (AUS, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:36,534, +1,379
15. Axel PONS (E, Arginano & Gines Racing, Speed Up) 1:36,629, +1,474
16. Dominique AEGERTER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:36,686, +1,531
17. Sam LOWES (GB, Speed Up, Speed Up) 1:36,857, +1,702
18. Louis ROSSI (F, Stop & Go Racing Team, Kalex) 1:36,947, +1,792
19. Azlan SHAH (MAL, Idemitsu Honda Team Asia, Kalex) 1:36,955, +1,800
20. Marcel SCHROTTER (D, Tech 3, Tech 3) 1:37,039, +1,884
21. Franco MORBIDELLI (I, Italtrans Racing Team, Kalex) 1:37,058, +1,903
22. Gino REA (GB, AGT-Rea Racing, Suter) 1:37,141, +1,986
23. Randy KRUMMENACHER (CH, Iodaracing Project, Suter) 1:37,151, +1,996
24. Hafizh SYAHRIN (MAL, Petronas Raceline Malaysia, Kalex) 1:37,229, +2,074
25. Josh HERRIN (USA, Caterham Moto Racing, Caterham Suter) 1:37,400, +2,245
26. Alex MARINELARENA (E, Tech 3, Tech 3) 1:37,516, +2,361
27. Roman RAMOS (E, QMMF Racing Team, Speed Up) 1:37,535, +2,380
28. Lorenzo BALDASSARRI (I, Gresini Moto2, Suter) 1:37,819, +2,664
29. Robin MULHAUSER (CH, Tecnomag CarXpert, Suter) 1:38,413, +3,258
30. Thitipong WAROKORN (THA, A.P. Honda SAG Team, Honda) 1:39,217, +4,062
31. Tetsuta NAGASHIMA (J, Teluru Team Jir Webike, TSR) 1:39,368, +4,213


Další články z archivu

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Šeri - Durris Bikes
  • Šeri - HJC RPHA 11 s vlastným dizajnom
  • Novinka 2021 - Honda CRF1100L Africa Twin
  • Motorbike 10/2020
  • Šeri testuje - Triumph Bonneville T120

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
  1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
  2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
  3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
  4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
  5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
  6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
včera v 0:55
Dovozce strojů CFMOTO, firma Journeyman CZ, pro sezonu 2021 výrazně navyšuje nabídku motocyklů. K již zavedeným 3 modelům v kubatuře 650 ccm v čele s bestsellerem CFMOTO 650MT a letošní novince 300NK přibude kompletně nová modelová řada s označením CL-X.
Bikes.cz
včera v 0:17
❗️ Pepa Sršeň testuje Honda CRF 1100 Afrika Twin.
Bikes.cz
před 2 dny v 0:08
Kvůli Euro 5 zmizí některé modely z evropského trhu 👎
Všechny příspěvky ...