MS ledová plochá dráha - Assen (neděle)

vydáno 14. 3. 2011, text Jiří Nykodým, foto FIM

Nedělní závod na ledové ploché dráze v holandském Assenu ovládli opět ruští závodníci.

Z vítězství se mohl radovat Rus Danil Ivanov, druhou pozici vybojoval jeho krajan Dmitrij Chomicevič a třetí příčku v cíli obsadil lídr šampionátu opět Rus - Nikolaj Krasnikov. Čtvrté místo ve finále A zbylo na Vitalije Chomiceviče. Český závodník Antonín Klatovský obsadil třetí místo ve finále D.

Výsledky:

D-finále: Knapp (3), Mats Järf (1), Stefan Pletschacher (0), Klatovský (3)
C-finále: Bulankin (6), Simon (7), Bauer (7), Svensson (4)
B-finále: Kononov (9), Zorn (10), I. Ivanov (10), Karačincev (9)
A-finále: D. Ivanov (14), D. Chomicevič (12), Krasnikov (13), V. Chomicevič (12)