Dragstery ukončí sezonu v Hoškovicích

vydáno 24. 8. 2008, text Petr Štola, foto RZ

Již třetí Drag Day 2008 proběhne na letišti v Hoškovicích, kde příští týden skončí mistrovství ČR dragsterů.

Vyvrcholení letošního seriálu závodů Czech Drag Serie – Mistrovství ČR dragsterů se koná v sobotu 30. srpna na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště. Závod začíná v půl desáté kvalifikačními jízdami. Po poledním doprovodném programu začne ve 13 hodin hlavní závod. Pro jezdce je to poslední možnost získat body pro konečné umístění v Mistrovství ČR 2008.

Kromě závodu těchto monster s raketovým zrychlením z 0 na 100 za 1,2 sekundy a konečnou rychlostí po 400 metrech okolo 280 km/h, uvidíte motocyklového kaskadéra – mistra ČR 2008 Pavla Korycha a sprint amerických aut.

Během doprovodného programu bude depo závodních strojů otevřeno pro diváky, což je v Hoškovicích již tradiční samozřejmostí, stejně jako, že se můžete také přihlásit do třídy pro příchozí - Public Bikes. V této třídě můžou startovat všichni, kteří mají rádi rychlou jízdu, chtějí si změřit výkon motocyklu i své jezdecké možnosti. Kdo má zájem přihlásit se do třídy pro příchozí Public Bikes, musí to stihnout do 10 hodin.

Pokud máte rádi adrenalinové závody a zajímavou techniku, přijeďte podpořit piloty těchto šílených strojů v honbě za novými rychlostními rekordy. Takže neváhejte a v sobotu přijeďte do Hoškovic, kam se přihlásilo kolem 40 týmů nejen z Česka, ale i z Polska, Itálie, Maďarska a Holandska.Další iČMN články

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Motorbike 11/2022
  • Výměna olejového filtru motorky
  • Motorbike 10/2022
  • Motorbike 9/2022
  • Motorbike 7-8/2022

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
před 2 dny v 15:57
Nová Honda CL500 se nese v duchu bohatého retro stylu inspirovaného modely řady CL z let šedesátých a sedmdesátých.
Magazín Motoroute
před 8 dny v 19:41
CFMOTO odhalila na EICMA 2022 nové modely
Časopis Motorbike
6. listopadu
😍 Motorbike 11/2022 😍
Pomalu se chystáme na italskou výstavu EICMA, ale ještě předtím jsme si pořádně mákli na letošním předposledním vydání Motorbike 😎. Najdete v něm tradičně nejen slušnou dávku testů motorek, skútrů a čtyřkolek, ale krom dalšího třeba i reportáže ze závodů či dalších akcí, vonících benzínem. Prostě vše, o čem má správný motorkářský časopis být.
A věříme, že se vám i listopadový Motorbike (opět rozšířený na 124 stran) bude líbit! 😈
Více na www.motolife.cz/.../motorbike-11-2022-motorbike-45f4
Všechny příspěvky ...