VIDEO: 10 cviků, bez kterých řidičák nedostanete

Jsou nové jízdní zkoušky pro získání řidičáku na motorku těžké? To jsme zajeli zjistit do Kolína na kurz bezpečné jízdy k Matoušovi Landovi, který nám připravil všech deset nových povinných cviků. Podrobnou reportáž najdete v nových ČMN číslo 9, které vycházejí dnes. Vzali jsme s sebou i kameru a všechny tyto prvky zaznamenali na video, tak se podívejte. Zvládli byste to také?
28. 4. 2016


Diskuze k článku

SG 24 28. 4. 2016
No nevím dneska jsem to zkoušeli a žadatelé daly slalom i osmičku docela dobře a to máne BMW F650 takže to je jen o tom jestli chceš nebo ne.

Petra 28. 4. 2016
Jsem zvedava jestli ti co si delaji na 50tku budou delat zkousky take na 50

Qvak 28. 4. 2016
Na 50 jsou mensi rychlosti. Tusim ze 40km/h

Hans 28. 4. 2016
Tak kvůli tomuhle chcete zvýšit peníze za řidičák , no pěkný výsměch jde to vidět jaká vláda takoví lidé .

Luft 29. 4. 2016
Spíš jde o to, že ten co se rozhodne pro řidičák na mašinu musí projít tímto testem. Ten kdo si udělá řidičák na auto získává automaticky 50tku manuál a 125tku variátor a to nedělá žádný test ani nemusí umět jezdit na kole. Tak to je masakr. Jak tohle někdo mohl schválit? Jinak některé komentáře jistých machrů, jsou ohromující.

Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 9/2023
  • Motorbike 7-8/2023
  • Motorbike 6/2023
  • Motorbike 5/2023
  • Motorbike 4/2023

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

MotoRoute
28. srpna
Postupně upřesňujeme program 18. setkání MotoRoute. Těš se na skvělé motocestovatelské přednášky, workshopy, testování motorek, tajný závod atd. Více tady: www.motoroute.cz/.../...etkani-motoroute-2023.aspx
Magazín Motoroute
14. srpna
Už máš magazín MotoRoute 4/2023? 
Opět je tu 96 stran čtení o motorkách a cestování. 
✅ Podrobnosti o čísle tady: shop.motoroute.cz/.../43-motoroute-2023--c-4.aspx
Najdete ho na stáncích PNS, ale raději si ho předplaťte!
✅ Předplatné tady: shop.motoroute.cz/produkt/23-predplatne.aspx
✅ On-line verze na http://www.motorouteklub.cz nebo http://www.digiport.cz
MotoLife
3. srpna
Masarykův okruh má nového majitele.
Areál Masarykova okruhu včetně závodní dráhy, polygonu a hotelu GRID převzala společnost SHAKAI podnikatele a investora Karla Hubáčka. Počítá se zachováním současných aktivit v areálu a s jeho dalším rozvojem. Karel Hubáček areál včetně pozemků koupil od společnosti A.B.R. HOLDING a.s. a Karla Abrahama, který areál ovládal od roku 2005. Výši transakce podnikatelé nezveřejnili.
Všechny příspěvky ...