Honda pořádá výlet: na Africách po Africe

vydáno 22. 6. 2018, text Jan Rameš, foto Honda

Máte dobrodružného ducha, dost peněz, čas v první polovině března 2019 a doma Hondu Africa Twin? Pak pro vás máme tip na nezapomenutelnou dovču!

Honda Motor Europe loni přišla s programem Adventure Roads, kdy čas od času přichystá nějaký mega výlet pro své zákazníky do zajímavých destinací. Premiérou byla loňská osmidenní cesta z Osla na Nordkapp, nejsevernější bod Evropy, která měřila 3500 km a jíž se zúčastnila čtyřicítka jezdců na CRF1000L Africa Twin. Abyste měli představu, koukněte na video tady.

Dnes Honda zveřejnila program svého druhého výletu v rámci Adventure Roads. Opět půjde pro akci pro 40 jezdců na Africách, a to včetně nového modelu Africa Twin Adventure Sports, a ti se podívají pro změnu na jižní stranu zeměkoule. Půjde totiž o výlet napříč Jihoafrickou republikou! Honda říká, že se Africa Twin vrací domů do Afriky...

Akce bude probíhat od 1. do 14. března a bude zahrnovat 12 dní jezdění, během nichž účastníci urazí 3736 km, které povedou jedněmi z nejkrásnějších přírodních scenérií jižní části černého kontinentu. Pojede se z východu z Durbanu a uvidíte kdeco, od slavného sedla Sani Pass přes Lesotho, ohromující scenérie pouštní oblasti Karoo, přes sedlo Swartberg Pass až k Mysu dobré naděje a do cíle v Kapském Městě. Díky kombinaci silnic a nezpevněných cest střední až vysoké obtížnosti byste si výlet měli pořádně užít a i se něco naučit. A budete mít od koho, počítat totiž můžete s účastí profesionálních závodníků HRC i s ambasadory značky Honda.

Že vás tenhle výlet zaujal? Pak koukněte na podrobnosti na tuhle speciální webovou stránku, kde se můžete zaregistrovat. Dozvíte se tam, že za tohle dobrodrůžo sice zaplatíte nemalých 7400 eur, čili asi 190 000 Kč a ještě si musíte sami zařídit letenku, na druhou stranu potom se už nemusíte o nic starat. Jen svou Africu odvezete k nejbližšímu dealerovi a Honda zajistí její přepravu do JAR. Tam potom budete mít zajištěné palivo, průvodce, lékařský dozor, doprovodné vozidlo, spaní všeho druhu od luxusních hotelů po romantické noclehy pod širákem, prostě všechno. My bychom jeli hned...Články na MotoLife

 • Tesi H2 - nová přeplňovaná bestie od Bimoty
 • Šeri testuje - Honda CB1000R Neo Sports Cafe
 • Velká čtyřka - jeden za všechny, všichni na baterky
 • Nová trojice modelů CB500F, CBR500R a CB500X!
 • Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Časopis Motorbike
před 9 hodinami
Milan Engel o řecké rally - "S výkonem jsem spokojený, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale druhé místo je druhé místo..."
Magazín Motoroute
před 20 hodinami
MotoRoute 5/2020 vychází 5.10.2020 👍
Bikes.cz
před 3 dny ve 23:29
Čínský výrobce CFMoto představil o uplynulém víkendu velký cestovní motocykl schopný konkurovat "japoncům".
Bikes.cz
před 5 dny ve 22:00
Čtyřválec v Zedovi je jako turbína... Dominik Valášek protáhnul Z900 Červenohorským sedlem.
Všechny příspěvky ...