Honda pořádá výlet: na Africách po Africe

vydáno 22. 6. 2018, text Jan Rameš, foto Honda

Máte dobrodružného ducha, dost peněz, čas v první polovině března 2019 a doma Hondu Africa Twin? Pak pro vás máme tip na nezapomenutelnou dovču!

Honda Motor Europe loni přišla s programem Adventure Roads, kdy čas od času přichystá nějaký mega výlet pro své zákazníky do zajímavých destinací. Premiérou byla loňská osmidenní cesta z Osla na Nordkapp, nejsevernější bod Evropy, která měřila 3500 km a jíž se zúčastnila čtyřicítka jezdců na CRF1000L Africa Twin. Abyste měli představu, koukněte na video tady.

Dnes Honda zveřejnila program svého druhého výletu v rámci Adventure Roads. Opět půjde pro akci pro 40 jezdců na Africách, a to včetně nového modelu Africa Twin Adventure Sports, a ti se podívají pro změnu na jižní stranu zeměkoule. Půjde totiž o výlet napříč Jihoafrickou republikou! Honda říká, že se Africa Twin vrací domů do Afriky...

Akce bude probíhat od 1. do 14. března a bude zahrnovat 12 dní jezdění, během nichž účastníci urazí 3736 km, které povedou jedněmi z nejkrásnějších přírodních scenérií jižní části černého kontinentu. Pojede se z východu z Durbanu a uvidíte kdeco, od slavného sedla Sani Pass přes Lesotho, ohromující scenérie pouštní oblasti Karoo, přes sedlo Swartberg Pass až k Mysu dobré naděje a do cíle v Kapském Městě. Díky kombinaci silnic a nezpevněných cest střední až vysoké obtížnosti byste si výlet měli pořádně užít a i se něco naučit. A budete mít od koho, počítat totiž můžete s účastí profesionálních závodníků HRC i s ambasadory značky Honda.

Že vás tenhle výlet zaujal? Pak koukněte na podrobnosti na tuhle speciální webovou stránku, kde se můžete zaregistrovat. Dozvíte se tam, že za tohle dobrodrůžo sice zaplatíte nemalých 7400 eur, čili asi 190 000 Kč a ještě si musíte sami zařídit letenku, na druhou stranu potom se už nemusíte o nic starat. Jen svou Africu odvezete k nejbližšímu dealerovi a Honda zajistí její přepravu do JAR. Tam potom budete mít zajištěné palivo, průvodce, lékařský dozor, doprovodné vozidlo, spaní všeho druhu od luxusních hotelů po romantické noclehy pod širákem, prostě všechno. My bychom jeli hned...Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2024
  • Motorbike 4/2024
  • Motorbike 3/2024
  • Motorbike 1-2/2024
  • Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2024

Příspěvky motorkářů

Euro Bike Fest
před 2 dny ve 23:43
EURO BIKE FEST 2024
MotoLife
před 2 dny ve 23:35
Prezident Petr Pavel se zranil při jízdě na motorce, ale zranění nejsou vážná. Podle policie se nehoda stala na uzavřeném sportovním okruhu.
Všechny příspěvky ...