Nová Victory ponese jméno Octane. Má být nejsilnější

O tom, že Victory chystá zbrusu novou řadu motocyklů, jsme zde i na stránkách tištěných ČMN informovali již mnohokrát. Naposledy v půlce prosince v tomto článku, kde jsme si připomněli začátek v Projectu 156, startujícím na Pikes Peaku, a ukázali si koncepty Ignition a Combustion. Doslova před pár minutami Victory přišla s novým videem, jež pravděpodobně bude úplně poslední upoutávkou. Vidět není vlastně nic, akorát přední světlo, zadní světlo a spousta čoudu od pálící se zadní gumy, nicméně tisková prohlášení "Modern American Musle" a "Our highest output engine ever" znějí lahodně. Milovníci motorů V2 si v deníčku zaškrtnou datum 19. února!
27. 1. 2016


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 6/2026
  • Motorbike 5/2026
  • Motorbike 4/2026
  • Motorbike 3/2026
  • Motorbike 2/2026

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

MotoLife
3. června v 10:53
Tradiční jízda distingovaných gentlemanů (Distinguished Gentleman’s Ride) proběhla v Praze v půlce května 2026
MotoLife
7. května
Zemřel Kamil Holán. Zkušený český jezdec havaroval v kvalifikaci North West 200 v Severním Irsku.
Všechny příspěvky ...