Ducati Panigale 1199S jako Streetfighter

vydáno 23. 8. 2014, text Prochy, foto Hertampf

Firma Hertrampf z Německa upravila řádně velkou Panigale!

Tuner Hertrampf už na konci minulého roku představil street verzi s názvem Ducati 1199 Panigale Fighter a aktuální Roadster je jen ve své podstatě další vylepšenou verzí. Je o celých pět kilo lehčí než původní Panigale. Supersportovní Ducati je sama o sobě lehkou bestií (164 kilo za sucha), takže dalších 5 kilogramů je opravdu dost! Takové váhové redukce bylo dosaženo novými částmi hliníkového monokokového rámu, které Hertrampf sám vyrobil.


Místo kapotáže zde najdeme parádní ostře řezané boční díly, které dodávají mašině brutální agresivní vzhled. Přední maska trochu připomíná typ použitý u KTM Super Duke první generace a je poněkud tuctová, ale i tak nemůžeme říct, že by kazila dojem z motorky. Nebyli by to však Němci, aby se nepustili i do úprav na motoru, elektroniky nebo na podvozku. Z těch větších změn můžeme jmenovat například nové nastavení řídicí jednotky, náporové sání vzduchu, přenastavené časování motoru, sportovní filtr, pozměněnou ergonomii posedu jezdce, modifikace odpružení a přenastavený tlumič řízení nebo matný výfukový systém.Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 11/2022
  • Výměna olejového filtru motorky
  • Motorbike 10/2022
  • Motorbike 9/2022
  • Motorbike 7-8/2022

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
před 3 dny v 15:57
Nová Honda CL500 se nese v duchu bohatého retro stylu inspirovaného modely řady CL z let šedesátých a sedmdesátých.
Magazín Motoroute
před 9 dny v 19:41
CFMOTO odhalila na EICMA 2022 nové modely
Časopis Motorbike
6. listopadu
😍 Motorbike 11/2022 😍
Pomalu se chystáme na italskou výstavu EICMA, ale ještě předtím jsme si pořádně mákli na letošním předposledním vydání Motorbike 😎. Najdete v něm tradičně nejen slušnou dávku testů motorek, skútrů a čtyřkolek, ale krom dalšího třeba i reportáže ze závodů či dalších akc��, vonících benzínem. Prostě vše, o čem má správný motorkářský časopis být.
A věříme, že se vám i listopadový Motorbike (opět rozšířený na 124 stran) bude líbit! 😈
Více na www.motolife.cz/.../motorbike-11-2022-motorbike-45f4
Všechny příspěvky ...