Hlasujte: Zvolte krále customů Harley-Davidson 2018!

vydáno 13. 2. 2018, text David M. Bodlák, foto BotK

Zbývá pár posledních dní, kdy můžete hlasovat v soutěži dealerských přestaveb Harley-Davidson Battle of the Kings 2018. Komu dáte, nebo komu jste již dali svůj hlas? Schválně, zkusme to i tady u nás…

Značka Harley-Davidson pořádá letos již čtvrtý ročník této oblíbené dealerské soutěže a stejně jako v předešlých letech, i tentokrát došlo na pár změn v pravidlech. Třeba že na výběr bylo nově ze sedmi strojů řady Dark Custom, na úpravy byl stanovený limit 6000 eur bez daně a poprvé bylo dané téma – Freedom alias Svoboda.

Hlasování veřejnosti, které probíhá přes speciální webovou stránku dostupnou přes Harley-Davidson.cz, bylo oficiálně zahájeno v pondělí 15. ledna a končí právě tuto neděli 18. února. Vzejde z něj šest finalistů v rámci každého regionu, poté se do věci vloží odborná porota a vybere jednoho vítěze, který bude vyhlášen v březnu. Ten postoupí do již celosvětového (další novinka) kola a velké finále s definitivním Králem customů 2018 proběhne v listopadu na veletrhu EICMA v Miláně.

Letos je ve hře cca 250 dealerů z celého světa a můžete dát hlas komukoliv, pokud ale zůstaneme u nás, tak tu máme v rámci regionu Střední a východní Evropa deset kandidátů – šest polských, jednoho maďarského, jednoho estonského a hlavně dva české zástupce z Prahy a Plzně. Oba stroje jsme pro vás proklepli a tento čtvrtek se můžete v ČMN 4/2018 těšit na nějaké to povídání s tvůrci a třeba vás přesvědčí, že si zaslouží váš hlas. A kdo chce, může hlasovat i tady u nás!


Harley-Davidson Praha: Fat Bob Freedom
2
Harley-Davidson Praha: Fat Bob Freedom Fat Bob jako ztělesněná pocta všem členům zahraničních misí. Více v ČMN 4/2018 tento týden.
hlasuji pro tuto fotografii
41%
Harley-Davidson Szczecin: Ace of Spades
3
Harley-Davidson Szczecin: Ace of Spades Softail Street Bob v pěkné úpravě s přepracovanou zádí a do nebe vztyčenými výfuky.
hlasuji pro tuto fotografii
29%
Harley-Davidson Plzeň: Freedom 883
1
Harley-Davidson Plzeň: Freedom 883 Iron 883 s řadou doplňků a v novém laku, zobrazujícím motivy svobody. Více v ČMN 4/2018 tento týden.
hlasuji pro tuto fotografii
18%
Harley-Davidson Appaloosa: Wyścigowy Janusz
7
Harley-Davidson Appaloosa: Wyścigowy Janusz Sportster Iron 883 v provedení městského stroje v agresivní formě café racera se zajímavě udělaným větrným štítkem. Vlastní práce i doplňky z katalogu, doladěné speciálním grafitově kovovým lakováním.
hlasuji pro tuto fotografii
6%
Harley-Davidson Tallinn: Estonia 100
10
Harley-Davidson Tallinn: Estonia 100 Upravený Street Rod XG750A á la stará škola. Jiná kola, ručně dělaná palivová nádrž, blatníky, větší světlomet, prošívané sedlo…
hlasuji pro tuto fotografii
6%
Harley-Davidson Kraków: Darkster
4
Harley-Davidson Kraków: Darkster Ještě temnější představitel řady Dark Custom. Trochu se řezalo a hodně se ladilo. Tedy nejen vizuální změna, ale i jízdní pocity budou docela jiné.
hlasuji pro tuto fotografii
0%
Harley-Davidson Katowice: SVO.750
5
Harley-Davidson Katowice: SVO.750 Nadčasová elegance a model XG750 alias malý, rychlý, komfortní a elegantní Harley v jednoduše a čistě pojatém stylu.
hlasuji pro tuto fotografii
0%
Harley-Davidson Rzeszów: Fat Max
6
Harley-Davidson Rzeszów: Fat Max Fat Bob ve stylu apokalyptických kulis Mad Maxe, schopný proletět jako rozbitý asfalt, tak i nějaký ten off. Agresivní a zároveň funkční kousek.
hlasuji pro tuto fotografii
0%
Harley-Davidson Łódź: Steel Shine
8
Harley-Davidson Łódź: Steel Shine Retrofuturistický café racer dle osvědčených a letitých výrobních procesů stylem krev, pot a slzy. Základem ocel a lehké slitiny, odkryté až na samou strukturu.
hlasuji pro tuto fotografii
0%
Harley-Davidson Budapest: Lonely Hunter
9
Harley-Davidson Budapest: Lonely Hunter Inspirace legendárním XLCR, který navrhl Willie G., ovšem v provedení odpovídajícím 21. století.
hlasuji pro tuto fotografii
0%Další iČMN články

 • 50 let řadových čtyřválců Honda
 • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
 • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

 • Motorbike 5/2021
 • Zabudnuté tímy MotoGP – Ioda Racing Project MotoGP
 • Vojtech Ďuriš
 • Zabudnuté tímy MotoGP – Aspar Racing Team
 • Motorbike 4/2021

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
před 2 dny ve 14:34
Něco pro vášnivé cestovatele, milovníky crossu i fanoušky adrenalinu. Díky UHD kameře si totiž můžete zvěčnit své aktivity z různých úhlů.
Moto.cz
před 6 dny v 10:00
Motocyklový závod Cena města Jičína 2021 je zrušený..!
Časopis Motorbike
před 8 dny ve 23:19
MOTORBIKE 5/2021
Opět jedeme na plný plyn a opět pro vás máme 130 stran skvělého čtení! V květnovém Motorbike přinášíme mimo jiné testy hned sedmi novinek letošní sezóny! Více na www.motolife.cz/.../motorbike-5-2021-motorbike-45bb
Miluju motorky
před 9 dny ve 21:08
Víte, kdo je Giampiero Sacchi? Člověk, který stál za úspěchy jmen jako Rossi nebo Lorenzo... Jeho snaha o vlastní tým v novodobé éře MotoGP tužkou od našeho Šeriho, v seriálu "Zabudnuté súkromné tímy MotoGP"!

#serimotostories #milujumotorky
Všechny příspěvky ...