BMW R NineT Brooklyn Scrambler

vydáno 19. 5. 2014, text Web, foto BMW

Pouhých šest jedinců bude mít možnost postavit si do své garáže motorku BMW R nineT z limitované edice Brooklyn Scrambler.

Právě tolik kusů totiž dali její tvůrci dohromady a do oběhu. A mluvíme-li o tvůrcích, musíme zmínit tří velká jména – německé BMW je tak nějak jasné, dál tu máme věhlasnou designérskou firmu Boxer Design a také známého výrobce módního oblečeníGant.


První jmenovaný, největší německý výrobce, na podzim představil v několika směrech převratnou novinku, retro bike R nineT a nutno uznat, že díky jejím líbivým tvarům a také velmi povedené marketingové kampani je kolem ní pořád dost humbuku a obdivu. Francouzský Boxer Design má za sebou nejeden zajímavý stroj, ať už mluvíme o vlastních projektech SSR1000 nebo SuperBob, spolupráci na motocyklech Voxan nebo na podzim představeném skvostu Brough Superior S.S.100. Boxer Design si vzal na starosti nejen vzhled motorky, ale také její stavbu, všech šest kusů bude ručně upraveno v jeho dílnách.


Módní značku Gant asi netřeba moc představovat, její znak poslední dobou vidíme na každém rohu. Kolekce Rugger se pak stala inspirací pro Brooklyn Scrambler, což prozrazuje nejen logo na nádrži a typická barva, ale třeba také ručně prošívané sedlo připomínající bundy Gant Rugger. Gant mimochodem vyrobí speciální oldschool bundu v barvách motorky, kterou každý majitel dostane.


A co že je tedy na Brooklyn Scrambleru oproti standardnímu NineT jinak? Jak název napovídá, tvůrci se chytili módní vlny scramblerů, ale spíš jde o změny na oko. Těm vévodí pneumatiky TKC 80, ovšem najdeme toho trochu víc. Jinak je samozřejmě lakování s ručně malovanými linkami a již zmiňované sedlo, výfukové svody jsou omotány páskou, přední světlo chrání mřížka. Z katalogu příslušenství BMW pak přišla nová zrcátka, LEDkové blinkry, hliníkový kryt sání a výfuky Akrapovič.
Články na MotoLife

 • Šeri - HJC RPHA 11 s vlastným dizajnom
 • Novinka 2021 - Honda CRF1100L Africa Twin
 • Motorbike 10/2020
 • Šeri testuje - Triumph Bonneville T120
 • Novinka 2021 - Honda CBR650R

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 2 dny v 10:11
Jonathan Rea se pošesté v řadě stal mistrem světa superbiků!
Jaroslav Šíma
před 3 dny ve 12:11
Pozvánka na expozici Jardy Šímy - Motocykly s vůní dálek v Muzeu motocyklů značky JAWA - Rabakov
Moto.cz
před 5 dny ve 20:44
Tovární jezdec Yamahy Valentino Rossi se tento víkend nezúčastní Velké ceny Aragonie, jelikož má potvrzený test na COVID-19
Motocyklová asociace ČR
před 5 dny v 15:46
Jak hodnotíme novou kampaň pojišťoven? Každý takový počin je chvályhodný, a pokud vzbudí pozornost i na pár vteřin, je to dobře.

K tomuto videu sedí nedávná situace, kdy mladá řidička špatně najela na dálnici, tak se otočila a protisměrem se vracela zpět, kde na ni vyjela. Pokud tohle někdo pouští do provozu bez mozku, je na vině předně policie a úřady s autoškolami. Takoví lidé totiž nemají na silnici co dělat!
Všechny příspěvky ...