Husaberg představil doplňky pro rok 2009

vydáno 18. 11. 2008, text Hawk

Mezi novinky doplňků Husabergu pro rok 2009 patří nejrůznější oblečení v továrních barvách, ale také součásti na váš Husaberg. Řeč bude především o SM kitu pro řadu FE.

Kromě nového rotačního tlumiče řízení a dalších vychytávek, jako jsou brýle s možností nastavení rozvoru, tu máme i tovární supermoto kit. Dříve supermoto v rodině Husabergů zastupovala řada FS, nyní však Husaberg nabízí pouze upgrade FE řady, což je určitě lépe!

Supermoto kit skýtá přední kolo s ráfkem šíře 3,5 palcu a zadní 4,25 palcu. Vše s 17palcovým průměrem. Do náboje zadního kola dostanete větší rozetu a k ní jiné silentbloky a jiný (delší) řetěz. Na předek nově obujete větší kotouč s průměrem 320 mm a aby jste se do něj vešli s brzdičem, tak také podpůrnou konstrukci třmenu.

Připomeňme si, že dva modely Husabergu, kterými nyní po dlouhé evoluci značka disponuje (450 a 570), mají zbrusu nový agregát s netradičním téměř vodorovným uložením válce a posunutou klikovkou více k těžišti motocyklu a naopak převodovkou posunutou pod rotující klikovku. Motory jsou již plněné vstřikováním - stále však zůstává jednoduchost Husabergu tak vlastní.

Doporučuji navštívit oficiální, velmi povedené stránky Husabergu na www.husaberg.com, kde naleznete nejen všechny nabízené doplňky a komponenty, ale také velice poutavé prezentace k oběma modelům.


Další iČMN články

  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>Nejmenší z&nbsp;rodu
  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>2 x&nbsp;Fun
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span>Spaghetti Western

Články na MotoLife

  • Drnovy testy z pravěku - Yamaha FZS 600 S Fazer
  • Drnovy testy z pravěku - Honda CBR 600 F
  • (Ne)poznané zaujímavosti Ducati - MONSTER, STREETFIGHTER, HYPERMOTARD & DIAVEL
  • Motorbike 7-8/2021
  • Zabudnuté tímy MotoGP – Team Luis d'Antin MotoGP

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před 2 dny ve 23:05
Druhý diel z edície - Drnovy testy z pravěku, dnes Yamaha FZS 600 S Fazer!

"Vzali šestku motor z Thunder Cata, kolem svařili rám z ocelových trubek, a kolik to udělalo parády..."

#serimotostories #milujumotorky
Časopis Motorbike
před 2 dny v 16:21
MOTORBIKE 7-8/2021
Léto budiž pochváleno a s ním i prázdniny, dovolené, no prostě relax . Abyste se, třeba večer nebo když bude pršet, v době volna nenudili, je tu pro vás prázdninové vydání časopisu Motorbike. A protože jde o letní dvojčíslo, připravili jsme vydání rozšířené, tedy bezmála 150 stran! . Co na nich najdete? Především testy 16 motocyklů a skútrů , od superbiků přes nakedy po klasiku, od městských přibližovadel po cestovní endura. A samozřejmě i spoustu dalšího...
www.motolife.cz/.../motorbike-7-2021-motorbike-45c2
Miluju motorky
před 8 dny ve 14:34
Yamaha Motors oznamuje cíl celkové neutrality uhlíku do roku 2050!

Po přezkoumání plánu, který byl původně formulován v roce 2018, nyní japonský výrobce doufá, že do roku 2050 dosáhne úplné uhlíkové neutrality ve všech svých obchodních praktikách.

Znamená to, že jsou na cestě nové motocykly Yamaha? Jedním slovem ano. Japonský gigant konkrétně říká, že budou navrhovat nové formy mobility jedinečné pro Yamaha Motors.

Zdroje: https://www.rideapart.com/, https://www.rideapart.com/news/

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
před 9 dny v 10:51
Společnost WMC ukazuje své plány pro běžný provoz na koncepčních výkresech!

Nové náčrty společnosti ukazují aerodynamický potenciál použitelný i pro běžný provoz. O plánech White Motorcycle Concepts se svým radikálním elektrickým WMC250EV jsme již informovali. Nyní nám firma poskytla pohled na designové náčrtky určené k ilustraci toho, jak by mohly být navrženy silniční stroje kolem jejího kanálu „V-Air“.

Zdroje: https://www.cycleworld.com

#serimotostories #milujumotorky
Všechny příspěvky ...