FOTOGALERIE: MOTOCYKL & BOHEMIAN CUSTOM

vydáno 8. 3. 2012, text PtP

V pražských Holešovicích odstartovala výstava Motocykl 2012 se soutěžní přehlídkou staveb Bohemian Custom.

Na návštěvníky čeká Průmyslový palác plný motocyklů a čtyřkolek. V centrálním prostoru vystavují především italské značky doplněné o Suzuki, Kawasaki, Husqvarnu, Victory, ale také FGR. Na stánku FGR můžete obdivovat šestiválcové Midalu a závodní speciál Moto3. O kousek dál narazíte na expozici Meteorsportu, jenž na náš trh dováží nejen Bimoty, ale také další exkluzivní značky. Krom toho dává prostor domácím stavitelům, jako je Insomnia nebo Faborit-Narcis.

Pravé křídlo, z pohledu návštěvníka stojícího proti paláci, je vyplněno stánky prodejců příslušenství, dalších značek spíše čínské provenience a také firem nabízejících nejrůznější služby motorkářům. Svůj stánek zde má také Bezpečně na motorce, což je motocyklová škola Miry Lisého. Případní zájemci o kurzy si zde mohou prohlédnout výukové motocykly.

Levé křídlo, nebo chcete-li stan, již tradičně naplnily přestavby, stavby a další doplňky stavitelů. Kromě nich jsou zde ale k vidění dvě nové zajmavé Jawy nazvané Californian a Four. Obě jsou postaveny na podvozcích Jawy 250 Travel. Opravdu pěkné kousky, které oslovily také zákazníky mimo republiku. První várka Californianů již putuje k prodeji do Belgie. Zastávku si žádá také pěkná expozice věnovaná naší silničářské závodní historii.

Velké reportáže z Motocyklu, Bohemian Customu i Motosalonu pro vás připravujeme do ČMN 11/2012, které vyjdou ve čtvrtek 15. března.Diskuze k článku

Radek 9. 3. 2012
Tak nevím, nějak mě přešla chuť ...

Mára 9. 3. 2012
Je mastodontní kreténismus mít v republice velké jako prdel dvě výstavy. Brno bylo fajn, do Prahy nejedu.

Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022
  • Šeri testuje - Ducati Monster 1100 EVO – Dlouhodobý test
  • Blood Ridaz

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 4 dny v 15:12
Keďže motoristický šport sledujem od svojich piatich rokov, konkrétne od roku 1979, spomínam si na rôzne zásahy funkcionárov počas totalitného režimu do práv pretekárov, pričom jednou z najsilnejších spomienok je pre mňa zavedenie tzv. komerčných stykov, cez ktoré povolili vybraným jazdcom reprezentovať, ale tí si to museli tvrdo platiť a nesmeli bodovať do domáceho šampionátu… Že ešte aj po viac ako 30 rokoch dýcha zastrešujúca organizácia duchom totality je však pre mňa k neuvereniu…
Magazín Motoroute
před 5 dny ve 22:26
Nepropásni svátek příznivců značky Ducati ❗️
DUCATI DEN se uskuteční ve středu 8. června 2022 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.
Časopis Motorbike
6. května v 15:50
Květnový Motorbike je na stáncích! Víc se dovíš  na www.motolife.cz/.../motorbike-5-2022-motorbike-45ec
Bikes.cz
28. dubna
Informace, které nejsou začátkem sezóny na škodu...
Všechny příspěvky ...