FOTOGALERIE: MOTOCYKL & BOHEMIAN CUSTOM

vydáno 8. 3. 2012, text PtP

V pražských Holešovicích odstartovala výstava Motocykl 2012 se soutěžní přehlídkou staveb Bohemian Custom.

Na návštěvníky čeká Průmyslový palác plný motocyklů a čtyřkolek. V centrálním prostoru vystavují především italské značky doplněné o Suzuki, Kawasaki, Husqvarnu, Victory, ale také FGR. Na stánku FGR můžete obdivovat šestiválcové Midalu a závodní speciál Moto3. O kousek dál narazíte na expozici Meteorsportu, jenž na náš trh dováží nejen Bimoty, ale také další exkluzivní značky. Krom toho dává prostor domácím stavitelům, jako je Insomnia nebo Faborit-Narcis.

Pravé křídlo, z pohledu návštěvníka stojícího proti paláci, je vyplněno stánky prodejců příslušenství, dalších značek spíše čínské provenience a také firem nabízejících nejrůznější služby motorkářům. Svůj stánek zde má také Bezpečně na motorce, což je motocyklová škola Miry Lisého. Případní zájemci o kurzy si zde mohou prohlédnout výukové motocykly.

Levé křídlo, nebo chcete-li stan, již tradičně naplnily přestavby, stavby a další doplňky stavitelů. Kromě nich jsou zde ale k vidění dvě nové zajmavé Jawy nazvané Californian a Four. Obě jsou postaveny na podvozcích Jawy 250 Travel. Opravdu pěkné kousky, které oslovily také zákazníky mimo republiku. První várka Californianů již putuje k prodeji do Belgie. Zastávku si žádá také pěkná expozice věnovaná naší silničářské závodní historii.

Velké reportáže z Motocyklu, Bohemian Customu i Motosalonu pro vás připravujeme do ČMN 11/2012, které vyjdou ve čtvrtek 15. března.Diskuze k článku

Radek 9. 3. 2012
Tak nevím, nějak mě přešla chuť ...

Mára 9. 3. 2012
Je mastodontní kreténismus mít v republice velké jako prdel dvě výstavy. Brno bylo fajn, do Prahy nejedu.

Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023
  • Motorbike 12/2022
  • Motorbike 11/2022
  • Výměna olejového filtru motorky
  • Motorbike 10/2022

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
před 3 dny ve 12:51
MotoRoute 1/2023 vychází 1. 2. 2023
Časopis Motorbike
před 3 dny ve 12:49
𝗖𝗙𝗠𝗢𝗧𝗢 𝟳𝟬𝟬𝗖𝗟-𝗫 𝗔𝗱𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗲
Na dlouhodobý test se můžete těšit v našem časopisu Motorbike, který si můžete předplatit a bude vám chodit rovnou do schránky!
Bikes.cz
4. ledna
Letos uplyne 120 let od založení společnosti Harley-Davidson
Časopis Motorbike
18. prosince
Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2023 je právě v prodeji. Víc se dozvíš na www.motolife.cz/.../motorbike-katalog-motocyklu-skutru-a-ctyrkolek-2023-motorbike-45f6
Všechny příspěvky ...