Kombinéza PSí předána vítězi

vydáno 10. 7. 2013, text Helena Lichtenbergová

Zástupci firmy Psí Hubík předali vítězi své soutěže v pražské prodejně na Zahradním Městě slibovanou kombinézu. Ta mu byla ušita na míru, která je oproti březnu o hodně menší, vždyť zhubl 30 kilogramů.

Soutěž Hubněte s Hubíky byla vyhlášena na březnovém veletrhu Motosalon, kde se zaregistrovalo 159 soutěžících. Jejich cílem bylo za tři měsíce shodit největší procento ze své původní hmotnosti. Na kontrolní měření začátkem června se dostavilo 57 účastníků, dva z nich byli bohužel rovnou vyřazeni, protože namísto úbytku přibrali.

Vítězem a majitelem na míru ušité kombinézy od společnosti Psí Hubík se stal sympatický Vít Peřina ze Stružnice. Celkem zhubnul 30,1 kg a zúžil pas o celých 37 cm, což znamená úbytek na váze 25,62 % a 31,09 % úbytek na obvodu pasu.


23letý příslušník Vězeňské služby ČR jezdí na své Suzuki Bandit, kdykoliv má volnou chvíli a dobré počasí. Bezprostředně po soutěži pro ČMN sdělil: „O snížení hmotnosti jsem uvažoval už delší dobu, ale soutěž pro mě byl ten nejlepší impuls, abych začal. S prvními shozenými kily ve mně začala růst jistota, že zhubnout se dá, a čím více kilo šlo dolů, tím jsem si byl jistější, že to nevzdám. Přesto jsem si po celou dobu redukce váhy nepřipouštěl, že bych mohl kombinézu vyhrát. Nejsilnější byla touha vidět na váze stále nižší a nižší hodnoty, to mě opravdu hnalo dopředu.


S hubnutím mi nejvíce pomáhala má přítelkyně Káťa a rodina, za což bych jim chtěl moc poděkovat, bez nich bych to nezvládl. Má odtučňovací kůra spočívala v pravidelném jídelníčku, jedl jsem 5x denně menší množství, nepil jsem slazené nápoje a PIVO, smažené nahradilo maso na vodě a určitě taky pomohl pravidelný běh, do kterého jsem se pustil s nejmenší radostí, jelikož tento druh pohybu mi moc nevoní. Dost mi také pomohli kamarádi z práce, protože jsem věděl, že pokud se mi nepodaří zhubnout, budu jejich terčem rýpání na ne krátkou dobu, což byla taky obrovská motivace.“


Kombinéza v hodnotě 30 tisíc je opravdu na míru. Dle přání byla ušita jako dvoudílná, doplněná o kousky z klokaní kůže a kožené nápisy. I tyto vícepráce byly v režii Psí Hubík. Pak už jen krátké školení o údržbě a bylo jasné, že kombinéza je rozhodně v dobrých rukou. Na dotaz kdy a kde ji Vít vyzkouší, mi odpověděl: „No hned dneska, pojedu kamkoliv.“Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 6/2022
  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022
  • Šeri testuje - Ducati Monster 1100 EVO – Dlouhodobý test

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
16. června v 21:10
Indian Motorcycle představuje FTR Stealth Grey, první tovární edici speciálně navrženou pro mezinárodní trhy.
Časopis Motorbike
16. června v 21:02
Haloooo, na stáncích a pumpách už je další číslo Motorbike časáku! 🏁
Víc na www.motolife.cz/.../motorbike-6-2022-motorbike-45ed
Bikes.cz
14. června
Soužití motorkářů s řidiči aut je někdy vypjaté.
Všechny příspěvky ...