Kombinéza PSí předána vítězi

vydáno 10. 7. 2013, text Helena Lichtenbergová

Zástupci firmy Psí Hubík předali vítězi své soutěže v pražské prodejně na Zahradním Městě slibovanou kombinézu. Ta mu byla ušita na míru, která je oproti březnu o hodně menší, vždyť zhubl 30 kilogramů.

Soutěž Hubněte s Hubíky byla vyhlášena na březnovém veletrhu Motosalon, kde se zaregistrovalo 159 soutěžících. Jejich cílem bylo za tři měsíce shodit největší procento ze své původní hmotnosti. Na kontrolní měření začátkem června se dostavilo 57 účastníků, dva z nich byli bohužel rovnou vyřazeni, protože namísto úbytku přibrali.

Vítězem a majitelem na míru ušité kombinézy od společnosti Psí Hubík se stal sympatický Vít Peřina ze Stružnice. Celkem zhubnul 30,1 kg a zúžil pas o celých 37 cm, což znamená úbytek na váze 25,62 % a 31,09 % úbytek na obvodu pasu.


23letý příslušník Vězeňské služby ČR jezdí na své Suzuki Bandit, kdykoliv má volnou chvíli a dobré počasí. Bezprostředně po soutěži pro ČMN sdělil: „O snížení hmotnosti jsem uvažoval už delší dobu, ale soutěž pro mě byl ten nejlepší impuls, abych začal. S prvními shozenými kily ve mně začala růst jistota, že zhubnout se dá, a čím více kilo šlo dolů, tím jsem si byl jistější, že to nevzdám. Přesto jsem si po celou dobu redukce váhy nepřipouštěl, že bych mohl kombinézu vyhrát. Nejsilnější byla touha vidět na váze stále nižší a nižší hodnoty, to mě opravdu hnalo dopředu.


S hubnutím mi nejvíce pomáhala má přítelkyně Káťa a rodina, za což bych jim chtěl moc poděkovat, bez nich bych to nezvládl. Má odtučňovací kůra spočívala v pravidelném jídelníčku, jedl jsem 5x denně menší množství, nepil jsem slazené nápoje a PIVO, smažené nahradilo maso na vodě a určitě taky pomohl pravidelný běh, do kterého jsem se pustil s nejmenší radostí, jelikož tento druh pohybu mi moc nevoní. Dost mi také pomohli kamarádi z práce, protože jsem věděl, že pokud se mi nepodaří zhubnout, budu jejich terčem rýpání na ne krátkou dobu, což byla taky obrovská motivace.“


Kombinéza v hodnotě 30 tisíc je opravdu na míru. Dle přání byla ušita jako dvoudílná, doplněná o kousky z klokaní kůže a kožené nápisy. I tyto vícepráce byly v režii Psí Hubík. Pak už jen krátké školení o údržbě a bylo jasné, že kombinéza je rozhodně v dobrých rukou. Na dotaz kdy a kde ji Vít vyzkouší, mi odpověděl: „No hned dneska, pojedu kamkoliv.“Další iČMN články

 • 50 let řadových čtyřválců Honda
 • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
 • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

 • Zabudnuté tímy MotoGP – Aspar Racing Team
 • Motorbike 4/2021
 • Zabudnuté tímy MotoGP – Konica Minolta Honda
 • Vychází časopis Drž stopu
 • Šeri testuje - Yamaha MT-09

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 7 hodinami
Vzpomínka na poslední závod "Okruhu Stanislava Maliny" v roce 1975 vyplňuje další dílek v mozaice historie silničních závodů minulého století v Československu..
www.moto.cz/.../863-pisek-1975
Motocyklová asociace ČR
před 16 hodinami
Policejní hlídka chtěla zastavit k silniční kontrole motorkáře, kterému předtím radarem naměřila rychlost přes 200 km/hod. Následná honička skončila smrtí motorkáře.
Marek Lichtenberg
před 36 minutami
0
Úplně zbytečná ztráta života motorkáře, ale otočit se na dálnici do protisměru, to může udělat jenom blbec!
Časopis Motorbike
včera v 15:40
MOTO ITALIA s.r.o. slaví 20 let zastupování značky Ducati v České republice a chystá jaro plné předváděcích akcí! DUCATI SEASON OPENING otevře sezónu na dealerstvích v sobotu 24. dubna. DUCATI TOUR - 12. ročník seriálu testovacích dnů Ducati. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu.
Ducati Multistrada Experience, 3 dny zaměřené výhradně na Multistrady. Jako bonus tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě.
Bikes.cz
před 4 dny ve 22:46
Filip Tichý představil Aprilia Tuono 660 s ovladatelností stopětadvacítky a sílou litru! Technická data k motorce najdeš na bikes.cz: https://www.bikes.cz/2021/aprilia-tuono-660
Všechny příspěvky ...