M-G odhalila novou Californii

vydáno 19. 3. 2012, text PtP, foto Moto Guzzi

Po nedávném kongresu dealerů Moto Guzzi v kalifornské Pasadeně byla oficialně odtajněna novinka této italské značky pro rok 2013.

Neoficiální snímky pronikly na světlo boží již před časem, teď tedy značka tento motocykl „odhalila“ sama. I tak ale moc konkrétních informací k dispozici není. Jde o výrazný cruiser California 1400, jenž dává zapomenout na svého vzhledově skomírajícího předchůdce. Fabrika zatím žádná technická data do světa nepustila, takže lze pouze komentovat, to co je vidět a případně si zaspekulovat. Jasný je ocelový uzavřený rám, sekundární převod za pomoci kardanu, vpředu klasická teleskopická vidle a vzadu po stranách dvojice tlumičů. Brzdy jsou radiální Bremba doplnitelná o ABS. Motorka tak bude moct mít kontrolu trakce. Nová California by svou velkou premiéru měla mít letos na podzim v USA.


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022
  • Šeri testuje - Ducati Monster 1100 EVO – Dlouhodobý test
  • Blood Ridaz

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 5 dny v 15:12
Keďže motoristický šport sledujem od svojich piatich rokov, konkrétne od roku 1979, spomínam si na rôzne zásahy funkcionárov počas totalitného režimu do práv pretekárov, pričom jednou z najsilnejších spomienok je pre mňa zavedenie tzv. komerčných stykov, cez ktoré povolili vybraným jazdcom reprezentovať, ale tí si to museli tvrdo platiť a nesmeli bodovať do domáceho šampionátu… Že ešte aj po viac ako 30 rokoch dýcha zastrešujúca organizácia duchom totality je však pre mňa k neuvereniu…
Magazín Motoroute
před 6 dny ve 22:26
Nepropásni svátek příznivců značky Ducati ❗️
DUCATI DEN se uskuteční ve středu 8. června 2022 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.
Časopis Motorbike
6. května v 15:50
Květnový Motorbike je na stáncích! Víc se dovíš  na www.motolife.cz/.../motorbike-5-2022-motorbike-45ec
Bikes.cz
28. dubna
Informace, které nejsou začátkem sezóny na škodu...
Všechny příspěvky ...