Sezona v Bravanticích byla zahájena

vydáno 15. 5. 2013, text hh, foto motobar

Každoroční zahájení sezony a žehnání motorek v Bravanticích bylo letos trošku vzrůšo. Počasí si totiž dělá co chce, a tak kvůli deštivé sobotě se rozhodlo o přesunu setkání na neděli. Rychlá akce přes internet a všemi dalšími cestami se ukázala jako správné rozhodnutí.

Neděle už byla totiž slunečná a sjelo se na 500 motorek. Po vyjížďce cca 220 strojů následovalo svěcení motorek olbramickým farářem a charitativní akce pro 11letou Sabinku, která je upoutána na invalidní vozík. Prodejem známek na motorku bylo vybráno 10 500 Kč. Sbírka pokračuje i nadále, neboť holčička potřebuje nasbírat 90 tisíc na rehabilitaci, kterou pojišťovna neplatí.

Odpoledne probíhaly soutěže a musím podotknout, že motorkářům se moc nechtělo. O to více soutěžily jejich děti. Na čepu byl Birel, kofola a na grilu spousta jídla. Po celou dobu hrála rocková kapela EX FIRE a akce se rozhodně vydařila i bez večerní pařby.
Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022
  • Šeri testuje - Ducati Monster 1100 EVO – Dlouhodobý test
  • Blood Ridaz

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 3 dny v 15:12
Keďže motoristický šport sledujem od svojich piatich rokov, konkrétne od roku 1979, spomínam si na rôzne zásahy funkcionárov počas totalitného režimu do práv pretekárov, pričom jednou z najsilnejších spomienok je pre mňa zavedenie tzv. komerčných stykov, cez ktoré povolili vybraným jazdcom reprezentovať, ale tí si to museli tvrdo platiť a nesmeli bodovať do domáceho šampionátu… Že ešte aj po viac ako 30 rokoch dýcha zastrešujúca organizácia duchom totality je však pre mňa k neuvereniu…
Magazín Motoroute
před 4 dny ve 22:26
Nepropásni svátek příznivců značky Ducati ❗️
DUCATI DEN se uskuteční ve středu 8. června 2022 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.
Časopis Motorbike
6. května v 15:50
Květnový Motorbike je na stáncích! Víc se dovíš  na www.motolife.cz/.../motorbike-5-2022-motorbike-45ec
Bikes.cz
28. dubna
Informace, které nejsou začátkem sezóny na škodu...
Všechny příspěvky ...