Motoškola SPORT v Brně pod záštitou Keitha Coda

vydáno 7. 3. 2013, text red

Organizátoři Motoškoly SPORT se s Keithem dohodli, že do češtiny přeloží jeho knihu Twist of the Wrist II a ta bude pro potřeby kurzu sloužit jako učebnice, kterou si pak absolventi nechají.

"Keith v knížce hodně podrobně rozebírá techniku závodní jízdy, zabývá se i instinkty závodního jezdce a tím, jak je ovládnout," popsal jezdec MotoGP a jeden z instruktorů Motoškoly SPORT Karel Abraham ml.
Kurz Automotodromu Brno prošel od minulého roku velkou změnou. Nabízen bude pouze ve dvou pilotních termnech a bude trvat osm hodin. Na začátku budou jezdci rozděleni do výkonnostních skupin, s nimiž se potom bude samostatně pracovat na výuce a nácviku správného řazení nebo využívání brzdných bodů, a cílem je, aby absolvent kurzu dokázal plně využívat svůj potenciál na závodním okruhu.
Motoškola SPORT je určena výhradně absolventům běžné Motoškoly.
 ilotní termíny kurzu vypíše Automotodrom Brno v průběhu jara a vždy se jich bude účastnit jako instruktor Karel Abraham.
Prodej Codeovy knihy Twist of the Wrist v českém překladu začne zároveň s prvními termíny Motoškoly SPORT na přelomu jara a léta 2013.


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022
  • Šeri testuje - Ducati Monster 1100 EVO – Dlouhodobý test
  • Blood Ridaz

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 4 dny v 15:12
Keďže motoristický šport sledujem od svojich piatich rokov, konkrétne od roku 1979, spomínam si na rôzne zásahy funkcionárov počas totalitného režimu do práv pretekárov, pričom jednou z najsilnejších spomienok je pre mňa zavedenie tzv. komerčných stykov, cez ktoré povolili vybraným jazdcom reprezentovať, ale tí si to museli tvrdo platiť a nesmeli bodovať do domáceho šampionátu… Že ešte aj po viac ako 30 rokoch dýcha zastrešujúca organizácia duchom totality je však pre mňa k neuvereniu…
Magazín Motoroute
před 5 dny ve 22:26
Nepropásni svátek příznivců značky Ducati ❗️
DUCATI DEN se uskuteční ve středu 8. června 2022 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.
Časopis Motorbike
6. května v 15:50
Květnový Motorbike je na stáncích! Víc se dovíš  na www.motolife.cz/.../motorbike-5-2022-motorbike-45ec
Bikes.cz
28. dubna
Informace, které nejsou začátkem sezóny na škodu...
Všechny příspěvky ...