GS Trophy 2018 bude v Mongolsku

Napřesrok nás čeká již šestý ročník značkové soutěže, kterou vymyslelo BMW a jež nese název GS Trophy. Tříčlenné národní týmy, do nichž se jednotliví účastníci kvalifikují rok předem, soupeří ve vybrané destinaci nejen v jízdě na motocyklu, nýbrž v mnoha "tábornických dovednostech". Taková fajnová bojovka, na kterou vás BMW kompletně vybaví a dopraví. Po severní a jižní Africe, severní a jižní Americe a jihovýchodní Asii padla pro rok 2018 volba na střední Asii, konkrétně Mongolsko. Pro nás je však smutnou zprávou, že mezi šestnáctkou týmů (15 národních a jeden dámský) není pro letošek potvrzen tým střední Evropy, kterému se v minulosti velmi dařilo - v roce 2014 si Karel Řeháček spolu s dvojicí Poláků odvezl pohár za vítězství a loni byl Honza Žlábek, opět s Poláky, čtvrtý. Že by naši jezdci naháněli velkým státům strach?
22. 2. 2017


Diskuze k článku


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 6/2026
  • Motorbike 5/2026
  • Motorbike 4/2026
  • Motorbike 3/2026
  • Motorbike 2/2026

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

MotoLife
před 9 dny v 10:53
Tradiční jízda distingovaných gentlemanů (Distinguished Gentleman’s Ride) proběhla v Praze v půlce května 2026
MotoLife
7. května
Zemřel Kamil Holán. Zkušený český jezdec havaroval v kvalifikaci North West 200 v Severním Irsku.
Všechny příspěvky ...