Pragovespa na pražském Džbáně se blíží

vydáno 11. 7. 2013, text sal

Pro každého, koho zajímají italské skútry značky Vespa, je na poslední červencový víkend připraven už třetí ročník mezinárodního setkání majitelů a příznivců těchto skútrů, PragoVespa 2013.

 Od pátku 26. do neděle 28. července na všechny účastníky akce čekají v areálu pražského kempu Džbán zábavné aktivity, jako je například jízda zručnosti, projížďka po okolí Prahy, možnost zkušební projížďky na některém ze současných typů Vesp, večer pak zábavný program s hudbou a v neděli tradiční, závěrečná hromadná jízda centrem města.
Účast na srazu potvrdili také majitelé Vesp z okolních zemí, takže k vidění budou i ročníky, které v Česku běžně nejezdí. Kdo si udělá čas a přijde se na Vespy na Džbán podívat, ten určitě nebude litovat, protože tolik rozmanitých modelů jedné z nejstarších a nejznámějších značek skútrů na světě se nikde na jednom místě v Čechách běžně nevyskytuje.
Pořadatelem srazu je Vespa klub České republiky a více o akci a jejím programu se můžete dozvědět na stránkách klubu www.vespaclub.cz nebo na sociálních sítích.

Kemp bude otevřen už od pátku 10.00 a hned odpoledne je v plánu vyjížďka a občerstvení na střeše obchodního centra Šestka s výhledem na přistávací dráhu Letiště V. Havla. Další společná vyjížďka, tentokrát okolím Prahy, je na programu v sobotu ve 14.00, spanilá jízda Prahou začíná v neděli v 10.00 ráno.
Po oba večery bude otevřena Vespa Village – tedy jinými slovy soutěže, DJ a losování oblíbené bohaté tomboly.
Mimochodem, u kempu se nachází i golfové hřiště a koupaliště s nuda pláží.
Vstupné: nepovinný příspěvek ve výši 200 Kč na organizaci srazu (lze přispět při registraci)


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2024
  • Motorbike 4/2024
  • Motorbike 3/2024
  • Motorbike 1-2/2024
  • Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2024

Příspěvky motorkářů

Euro Bike Fest
před 3 dny ve 23:43
EURO BIKE FEST 2024
MotoLife
před 3 dny ve 23:35
Prezident Petr Pavel se zranil při jízdě na motorce, ale zranění nejsou vážná. Podle policie se nehoda stala na uzavřeném sportovním okruhu.
Všechny příspěvky ...