Plzeňský PSí HUBÍK – právě otevřeno!

vydáno 25. 2. 2014, text David M. Bodlák, foto David M. Bodlák, PSí HUBÍK

Včera, v pondělí 24. února, proběhlo slavnostní otevření nejnovější pobočky tuzemského výrobce motooděvů PSí HUBÍK, a ode dneška je zahájen provoz.

„Nová prodejna v Plzni vznikla z potřeby přiblížit se zákazníkům ze Západočeského kraje a také oslovit zákazníky z Německa. Záměrem bylo vybudovat prodejnu s výstrojí pro milovníky motocyklů ve zcela novém duchu a v zajímavé lokalitě. Celý projekt vznikl ve spolupráci se špičkovými odborní¬ky. Díky tomu je obchod rozdělen na klasický prodejní prostor a zakázkový salon pro odbavování zakázek šitých na míru. Tato koncepce je pilotním projektem a v jeho duchu by společnost PSí HUBÍK chtěla pokračovat i v budoucnu.“ To jsou slova Libora a Moniky Hubíkové a my jim musíme dát za pravdu. Nový showroom je opravdu stylově pojatý, je tu hafo prostoru a najdete tu kompletní sortiment od vlastních kombinéz, textilu, džínů, rukavic, ale i volnočasových oděvů (mikiny, trička, čepice, pásky, atd.) přes veškeré doplňky (výměnné slidery, hydrobacky, kukly, ponožky, reflexní vesty, pláštěnky, ale např. i kožená pouzdra na telefon) a kosmetiku (PSí, Daytona, Muc-off) až po helmy (Schuberth, Shark, Scorpion), boty (Daytona, Sidi, TCX, Forma) nebo chrániče (SAS – Tec, Zandona).


Plzeňskou prodejnu najdete na stejné adrese jako Harley-Davidson (Daimlerova 1207/3, Plzeň-Bory, v prvním patře). Z plzeňské dálnice je to jen pár kiláků a prodejna má vlastní parkoviště. Jen pro úplnost dodejme, že po Tlumačově jde o druhou značkovou prodejnou, kde mají Hubíci své vlastní zaměstnance. Jinak máte možnost po republice navštívit další čtyři místa (Praha 10, Brno-Bosonohy, Ostrava-Přívoz a Lipno nad Vltavou), kde vám nabídnou většinu sortimentu i zakázkové šití, a kde se o vás postará vysoce proškolený personál. Více info na www.psi.eu.


Otevírací doba plzeňské prodejny:

úterý až pátek 10.00–18.00

sobota 10.00–15.00

pondělí, neděle a svátky zavřeno


Kontakt:

tel.: +420 378 322 966

e-mail: plzen@psi.eu
Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 7-8/2022
  • Motorbike 6/2022
  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022

Příspěvky motorkářů

Časopis Motorbike
před 2 dny ve 21:31
Harley-Davidson má nové barevné varianty modelů Touring
Magazín Motoroute
před 6 dny ve 22:24
Užijte si s námi báječnou letní jízdu na vlně velkého letního výprodeje 💥
Magazín Motoroute
2. srpna v 9:13
MotoRoute 4/2022 vychází 5. 8. 2022
Všechny příspěvky ...