Plzeňský PSí HUBÍK – právě otevřeno!

vydáno 25. 2. 2014, text David M. Bodlák, foto David M. Bodlák, PSí HUBÍK

Včera, v pondělí 24. února, proběhlo slavnostní otevření nejnovější pobočky tuzemského výrobce motooděvů PSí HUBÍK, a ode dneška je zahájen provoz.

„Nová prodejna v Plzni vznikla z potřeby přiblížit se zákazníkům ze Západočeského kraje a také oslovit zákazníky z Německa. Záměrem bylo vybudovat prodejnu s výstrojí pro milovníky motocyklů ve zcela novém duchu a v zajímavé lokalitě. Celý projekt vznikl ve spolupráci se špičkovými odborní¬ky. Díky tomu je obchod rozdělen na klasický prodejní prostor a zakázkový salon pro odbavování zakázek šitých na míru. Tato koncepce je pilotním projektem a v jeho duchu by společnost PSí HUBÍK chtěla pokračovat i v budoucnu.“ To jsou slova Libora a Moniky Hubíkové a my jim musíme dát za pravdu. Nový showroom je opravdu stylově pojatý, je tu hafo prostoru a najdete tu kompletní sortiment od vlastních kombinéz, textilu, džínů, rukavic, ale i volnočasových oděvů (mikiny, trička, čepice, pásky, atd.) přes veškeré doplňky (výměnné slidery, hydrobacky, kukly, ponožky, reflexní vesty, pláštěnky, ale např. i kožená pouzdra na telefon) a kosmetiku (PSí, Daytona, Muc-off) až po helmy (Schuberth, Shark, Scorpion), boty (Daytona, Sidi, TCX, Forma) nebo chrániče (SAS – Tec, Zandona).


Plzeňskou prodejnu najdete na stejné adrese jako Harley-Davidson (Daimlerova 1207/3, Plzeň-Bory, v prvním patře). Z plzeňské dálnice je to jen pár kiláků a prodejna má vlastní parkoviště. Jen pro úplnost dodejme, že po Tlumačově jde o druhou značkovou prodejnou, kde mají Hubíci své vlastní zaměstnance. Jinak máte možnost po republice navštívit další čtyři místa (Praha 10, Brno-Bosonohy, Ostrava-Přívoz a Lipno nad Vltavou), kde vám nabídnou většinu sortimentu i zakázkové šití, a kde se o vás postará vysoce proškolený personál. Více info na www.psi.eu.


Otevírací doba plzeňské prodejny:

úterý až pátek 10.00–18.00

sobota 10.00–15.00

pondělí, neděle a svátky zavřeno


Kontakt:

tel.: +420 378 322 966

e-mail: plzen@psi.eu
Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Drnovy testy z pravěku - Yamaha FZS 600 S Fazer
  • Drnovy testy z pravěku - Honda CBR 600 F
  • (Ne)poznané zaujímavosti Ducati - MONSTER, STREETFIGHTER, HYPERMOTARD & DIAVEL
  • Motorbike 7-8/2021
  • Zabudnuté tímy MotoGP – Team Luis d'Antin MotoGP

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před týdnem ve 23:05
Druhý diel z edície - Drnovy testy z pravěku, dnes Yamaha FZS 600 S Fazer!

"Vzali šestku motor z Thunder Cata, kolem svařili rám z ocelových trubek, a kolik to udělalo parády..."

#serimotostories #milujumotorky
Časopis Motorbike
před týdnem v 16:21
MOTORBIKE 7-8/2021
Léto budiž pochváleno a s ním i prázdniny, dovolené, no prostě relax . Abyste se, třeba večer nebo když bude pršet, v době volna nenudili, je tu pro vás prázdninové vydání časopisu Motorbike. A protože jde o letní dvojčíslo, připravili jsme vydání rozšířené, tedy bezmála 150 stran! . Co na nich najdete? Především testy 16 motocyklů a skútrů , od superbiků přes nakedy po klasiku, od městských přibližovadel po cestovní endura. A samozřejmě i spoustu dalšího...
www.motolife.cz/.../motorbike-7-2021-motorbike-45c2
Miluju motorky
20. července v 14:34
Yamaha Motors oznamuje cíl celkové neutrality uhlíku do roku 2050!

Po přezkoumání plánu, který byl původně formulován v roce 2018, nyní japonský výrobce doufá, že do roku 2050 dosáhne úplné uhlíkové neutrality ve všech svých obchodních praktikách.

Znamená to, že jsou na cestě nové motocykly Yamaha? Jedním slovem ano. Japonský gigant konkrétně říká, že budou navrhovat nové formy mobility jedinečné pro Yamaha Motors.

Zdroje: https://www.rideapart.com/, https://www.rideapart.com/news/

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
19. července v 10:51
Společnost WMC ukazuje své plány pro běžný provoz na koncepčních výkresech!

Nové náčrty společnosti ukazují aerodynamický potenciál použitelný i pro běžný provoz. O plánech White Motorcycle Concepts se svým radikálním elektrickým WMC250EV jsme již informovali. Nyní nám firma poskytla pohled na designové náčrtky určené k ilustraci toho, jak by mohly být navrženy silniční stroje kolem jejího kanálu „V-Air“.

Zdroje: https://www.cycleworld.com

#serimotostories #milujumotorky
Všechny příspěvky ...