Motocykl v Praze startuje sezonu 2018!

vydáno 2. 3. 2018, text David M. Bodlák

Třebaže to podle venkovních teplot nevypadá, konec zimy je tu a s ním i obvyklé dění. Tentokráte začíná vše v Praze na holešovickém výstavišti s dalším ročníkem Motocyklu a přidruženou soutěžní výstavou přestaveb Bohemian Custom Bike.

Na tento termín asi většina z nás pamatuje lepší počasí, nicméně to nejpodstatnější se stejnak děje uvnitř pod střechou Průmyslového paláce, kde na vás čeká několik zajímavých kousků ze světové produkce. Samozřejmě nečekejte, že byste tu našli všechny značky, to až za týden v Brně na Motosalonu, ovšem i tak to stojí za návštěvu. Tak třeba Ducati přivezla nový ultimativní superbike Panigale V4/S, velkou Multistradu i fungl nového Scramblera 1100. Royal Enfield vám ukáže mezi řadou modelů dobrodružného Hymalayana, U Triumphu mají nové Tigery 800 a 1200, je tu Indian, MV Agusta, Harley-Davidson a nepřehlédnutelným exponátem je chromovaný superbike Norton V4RR. Ten doplňují i další kousky, jako nové Moto Morini, či se tu představí úplně prvně v České republice americká značka UM Motorcycles, kterou světoběžníci znají z veletrhů, jako je Intermot či EICMA v Miláně. Velkou peckou je nový model z Týnce – Jawa Special, o které si můžete podrobně přečíst ve včerejším vydání ČMN 5/2018! Nechybí ani KTM, stylové AJS, GAS GAS a další značky, specializující se na menší objemové stroje. Také tu najdete část dakarského týmu MRG a několik jejich závodních speciálů, kterým ovšem kraluje jeden opravdový klenot, a to naše nejúspěšnější čtyřkolkářka a první a jediná česká závodnice, která viděla dakarský cíl – Ollie Roučková. Však se stavte na pokec.

Na co čekají nejen návštěvníci, ale na co se především připravují desítky našich stavitelů – to je Bohemian Custom Bike. Účast podobná té loňské znamená, že bude nač koukat a je tu pár kousků, které jsme ještě nikdy neviděli, takže tohle určitě stojí za prozkoumání. A je toho víc, dokonce venku, kde by měli jezdit kluci na trialkách, předvádět jistotu za řídítky v rámci moto gymkhana arény a trochu hluku, bílého kouře a adrenalinu se bude čekat od stuntriderů, které se snad povede potleskem a pískotem trochu rozehřát!

Takže nezapomeňte, Praha - Holešovice tento víkend, až do neděle! Otevřeno je každý den od 10.00 do 19.00, v neděli jen do 17.00 a běžné vstupné vás vyjde na 150 Kč.Další iČMN články

 • 50 let řadových čtyřválců Honda
 • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
 • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

 • Vojtech Ďuriš
 • Zabudnuté tímy MotoGP – Aspar Racing Team
 • Motorbike 4/2021
 • Zabudnuté tímy MotoGP – Konica Minolta Honda
 • Vychází časopis Drž stopu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Jaroslav Šíma
před 2 dny ve 21:58
Moc pěkný dárek od Světa motorů k najetí milionu mil!
Marek Lichtenberg
před 2 dny ve 23:05
0
Velký obdiv, Jardo 👍
Bikes.cz
před 4 dny ve 22:17
Nový boxer od BMW je jedním z největších a nejúchvatnějších motocyklových motorů, říká Dominik Valášek v testu BMW R18. Technická data k tomuto nevšednímu modelu najdeš v katalogu Bikes.cz:  https://www.bikes.cz/2021/bmw-r-18
Motocyklová asociace ČR
před 5 dny ve 20:33
Policie ve čtvrtek zveřejnila videozáznam ze středeční honičky na dálnici D5 u Prahy, při které přišel o život řidič motocyklu, jenž se snažil ujet hlídce najetím do protisměru. Podle nových informací bylo muži 41 let a měl zákaz řízení.
Miluju motorky
před týdnem v 9:39
Libovečky od Durris Design už jistě znáš! Šeri položil pár otázek přímo Vojtechovi Ďurišovi, vedoucímu celého projektu! Vše najdeš v rozhovoru.

#serimotostories #milujumotorky
Všechny příspěvky ...