Kdo vyhrál cestu na Tourist Trophy?

aktualizováno 10. 5. 2013, text hell

V pátek 9. května proběhlo v pražském sídle novopackých společností Motopoint a K2 Moto setkání s Michelem „Indim“ Dokoupilem a slosování soutěže o zájezd na ostrov Man a slavnou Tourist Trophy.

Zájemci jak z řad veřejnosti, která se soutěže zúčastnila, tak i spřízněných novinářů a pozvaných hostů si nejprve s Michalem Dokoupilem povídali o začínající sezoně závodů na přírodních silničních okruzích. Indi měl totiž za sebou první letošní domácí závod na Slováckém okruhu, v němž zvítězil v závodě Twinů, a momentálně je také v plném tempu přípravy na vrchol sezony, britskou Tourist Trophy. Před sebou má o víkendu rovněž tradiční závod 300 Zatáček Gustava Havla v Hořicích. Na Zakrytou ulici číslo 2 přivezl bývalý závodník a majitel společnosti MCH Milan Chalupník na ukázku Jawu 350 2x OHC, s níž na Manu před lety startoval František Šťastný. Milan Chalupník spolu s Indim potom vyprávěl přítomným divákům své zážitky ze závodu TT.
V přesně určený čas, 17 hodin 23 minut (23 podle startovního čísla Michala Dokoupila) došlo k losování o tři ceny. Náhoda tomu chtěla, že byl výherce druhé ceny, tedy zboží v hodnotě 5000 Kč, přímo přítomný v místnosti a mohl se tak radovat v „přímém přenosu“. První místo si v losování zajistil Marcel Konečný, jehož čeká cesta na Man, včetně letenky, hotelu, vstupu na trať a do zázemí závodu. Druhé místo obsadil a cenu v podobě zboží podle vlastního výběru v hodnotě 5000 Kč získal Jiří Hofbauer a na třetím místě vytáhl Indi z osudí Lucii Bečváříkovou.

před 2 dny v 18:53
Fotogalerii z nedělních závodů mistrovství světa superbiků konaných na autodromu v Mostě, které také zcela ovládl Turek Toprak Razgatlioglu naleznete na našem webu 🥰 📷