Kdo vyhrál cestu na Tourist Trophy?

aktualizováno 10. 5. 2013, text hell

V pátek 9. května proběhlo v pražském sídle novopackých společností Motopoint a K2 Moto setkání s Michelem „Indim“ Dokoupilem a slosování soutěže o zájezd na ostrov Man a slavnou Tourist Trophy.

Zájemci jak z řad veřejnosti, která se soutěže zúčastnila, tak i spřízněných novinářů a pozvaných hostů si nejprve s Michalem Dokoupilem povídali o začínající sezoně závodů na přírodních silničních okruzích. Indi měl totiž za sebou první letošní domácí závod na Slováckém okruhu, v němž zvítězil v závodě Twinů, a momentálně je také v plném tempu přípravy na vrchol sezony, britskou Tourist Trophy. Před sebou má o víkendu rovněž tradiční závod 300 Zatáček Gustava Havla v Hořicích. Na Zakrytou ulici číslo 2 přivezl bývalý závodník a majitel společnosti MCH Milan Chalupník na ukázku Jawu 350 2x OHC, s níž na Manu před lety startoval František Šťastný. Milan Chalupník spolu s Indim potom vyprávěl přítomným divákům své zážitky ze závodu TT.
V přesně určený čas, 17 hodin 23 minut (23 podle startovního čísla Michala Dokoupila) došlo k losování o tři ceny. Náhoda tomu chtěla, že byl výherce druhé ceny, tedy zboží v hodnotě 5000 Kč, přímo přítomný v místnosti a mohl se tak radovat v „přímém přenosu“. První místo si v losování zajistil Marcel Konečný, jehož čeká cesta na Man, včetně letenky, hotelu, vstupu na trať a do zázemí závodu. Druhé místo obsadil a cenu v podobě zboží podle vlastního výběru v hodnotě 5000 Kč získal Jiří Hofbauer a na třetím místě vytáhl Indi z osudí Lucii Bečváříkovou.


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022
  • Šeri testuje - Ducati Monster 1100 EVO – Dlouhodobý test
  • Blood Ridaz

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 4 dny v 15:12
Keďže motoristický šport sledujem od svojich piatich rokov, konkrétne od roku 1979, spomínam si na rôzne zásahy funkcionárov počas totalitného režimu do práv pretekárov, pričom jednou z najsilnejších spomienok je pre mňa zavedenie tzv. komerčných stykov, cez ktoré povolili vybraným jazdcom reprezentovať, ale tí si to museli tvrdo platiť a nesmeli bodovať do domáceho šampionátu… Že ešte aj po viac ako 30 rokoch dýcha zastrešujúca organizácia duchom totality je však pre mňa k neuvereniu…
Magazín Motoroute
před 5 dny ve 22:26
Nepropásni svátek příznivců značky Ducati ❗️
DUCATI DEN se uskuteční ve středu 8. června 2022 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.
Časopis Motorbike
6. května v 15:50
Květnový Motorbike je na stáncích! Víc se dovíš  na www.motolife.cz/.../motorbike-5-2022-motorbike-45ec
Bikes.cz
28. dubna
Informace, které nejsou začátkem sezóny na škodu...
Všechny příspěvky ...