Češi drží na Harleye

vydáno 20. 10. 2012

Úspěch „malých“ modelů Sportster je v posledních letech hodně viditelný i u nás. Že by jim tu lidé konečně přišli na chuť, stejně jako v jiných zemích světa?

Pavel Kubíček, spolumajitel Harley-Davidson Praha, říká: "Sportstery jsou stylovka a opravdu mi vadí, když na ně někdo pohlíží jako na Harleye pro začátečníky nebo dámskou motorku. Já jsem si mohl vybrat jakýkoli model od H-D a už tři roky jezdím právě na Sportsteru XR 1200, protože mě ta motorka prostě baví a sedí mi. Právě na Sportsterech je nejlépe vidět, jak šla kvalita motocyklů H-D v posledních deseti letech nahoru. Dnes už na nich rýpalové najdou snad jen to, že jsou akorát těžší, než by musely být. Mimochodem právě Sportstery a jejich boom k nám přilákaly spoustu zákazníků od konkurenčních značek."


Proč má značka u nás úspěch dlouhodobě a jestli se i tady uchytil trend individualizace, který H-D prosazuje po celém světě, o tom se více dočtete v ČMN 41/2012 25. října


Redaktor Ondra Hrůza navíc otestoval model Street Glide s přívlastkem CVO. Na pár fotek se můžete podívat už teď.Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Ducati Scambler Icon
  • Motorbike 6/2021
  • Ducati Monster +
  • Motorbike 5/2021
  • Zabudnuté tímy MotoGP – Ioda Racing Project MotoGP

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před 12 hodinami
KTM si na rok 2022 připravila skutečnou lahůdku – přichází KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA!

Motorka je vyvinuta na základě zpětné vazby od Tobyho Price, Matthiase Walknera a Sama Sunderlanda z týmu Red Bull KTM Factory Racing. Pouze 80 z těchto exkluzivních strojů bude k dispozici pro rok 2022 za pevnou cenu 25 900 EUR (plus DPH a doprava) s dostupností od září 2021.

Další informace získáte u autorizovaného prodejce KTM nebo na stránkách www.ktm.com.
Magazín Motoroute
před 4 dny v 11:21
Vojta Lavický otestoval oblíbené cestovní enduro Honda CRF1100L Africa Twin 2021
Magazín Motoroute
před 8 dny v 17:39
Ducati Multistrada Experience
Středa 30. června 2021, Motorland Bělá pod Bezdězem
Na akci bude možné vyzkoušet modely Multistrada V4 S, Multistrada 950 S a Scrambler Desert Sled, a to jak na silnici tak v terénu!
Všechny příspěvky ...