iCMN má nový kabát

aktualizováno 22. ledna, text Marek Lichtenberg

Je to již rok, co přestalo vycházet nejčtenější tištěné motocyklové periodikum ČMN. S tím přestala existovat redakce, která se starala o web iCMN, což jste asi postřehli. Tištěné noviny se zřejmě nevrátí, neboť dnešní doba tiskovinám není nakloněna. Ale co s webem iCMN?

Vydával jsem časopis Bikes info, zakládal Streetfighters, pořádal Streetfighter day a stvořil České motocyklové noviny, jejichž konec mě mimochodem velmi mrzí. Jen podotýkám, že ČMN jsem před pěti lety prodal a s jejich koncem nemám nic společného. Ale svět se mění a nabízí další příležitosti něco nového tvořit. Takové výzvy mám rád a stále miluju motorky!

Redakční systém webu iCMN byl poměrně zastaralý a koncepce webu také zrovna neodpovídala dnešní době, tak nemělo smysl do webu iCMN dávat další peníze. Proto se zrodila myšlenka na zcela nový web MotoLife, který bude nejen přinášet zprávy ze světa motorek, ale který motorkářům také umožní se na tomto zpravodajství podílet! Zkrátka takové „Divošky“ na webu 😊


MotoLife se neustále vyvíjí, stále přibývají, a budou přibývat, nové funkce. MotoLife je koncipován tak, aby se na jeho tvorbě mohl podílet každý motorkář. Stačí se na MotoLife přihlásit a podobně jako na Motorkařích si lze vytvořit svůj profil a do něj uploadnout fotky všech svých motorek, nejen současných, ale i těch minulých...

Pokud chcete publikovat blogy, komentáře, články, testy, cestopisy, MotoLife vám to ihned umožňí. Přihlášení na MotoLife je stejné jako přihlášení do stávajících webů cmn.cz, icmn.cz, bikes.cz, motozabava.cz, cmnbazar.czmotobazar.eu.

Web iCMN mi bylo líto vypnout a tak se stal podstránkou MotoLife. Stránka však slouží pouze jako archiv článků a další články v tomto archivu přibývat nebudou.

Marek Lichtenberg
zakladatel Českých motocyklových novin
Diskuze k článku

PawelTx 8. ledna
Ahoj, ČMN jsem kupoval od prvni chvile. Stale me moc mrzi, ze se to takhke posr.lo. Koupe novin v oblibene trafice byla uz soucast meho zivota. Ale minulost je minulost a jsem moc rad, ze nad vsim tim zlym prevazilo jedno velke dobro.. A to laska k motorkam a ke vsemu dalsimu, co k tomu patri! To je to, co zustane, at se deje co se deje. Preji hodne stesti s dalsim projektem

Marek 12. ledna
Moc díky! Štěstí bude určitě zapotřebí.

Články na MotoLife

 • Tesi H2 - nová přeplňovaná bestie od Bimoty
 • Šeri testuje - Honda CB1000R Neo Sports Cafe
 • Velká čtyřka - jeden za všechny, všichni na baterky
 • Nová trojice modelů CB500F, CBR500R a CB500X!
 • Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Časopis Motorbike
před 9 hodinami
Milan Engel o řecké rally - "S výkonem jsem spokojený, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale druhé místo je druhé místo..."
Magazín Motoroute
před 20 hodinami
MotoRoute 5/2020 vychází 5.10.2020 👍
Bikes.cz
před 3 dny ve 23:29
Čínský výrobce CFMoto představil o uplynulém víkendu velký cestovní motocykl schopný konkurovat "japoncům".
Bikes.cz
před 5 dny ve 22:00
Čtyřválec v Zedovi je jako turbína... Dominik Valášek protáhnul Z900 Červenohorským sedlem.
Všechny příspěvky ...