iCMN má nový kabát

aktualizováno 22. ledna, text Marek Lichtenberg

Je to již rok, co přestalo vycházet nejčtenější tištěné motocyklové periodikum ČMN. S tím přestala existovat redakce, která se starala o web iCMN, což jste asi postřehli. Tištěné noviny se zřejmě nevrátí, neboť dnešní doba tiskovinám není nakloněna. Ale co s webem iCMN?

Vydával jsem časopis Bikes info, zakládal Streetfighters, pořádal Streetfighter day a stvořil České motocyklové noviny, jejichž konec mě mimochodem velmi mrzí. Jen podotýkám, že ČMN jsem před pěti lety prodal a s jejich koncem nemám nic společného. Ale svět se mění a nabízí další příležitosti něco nového tvořit. Takové výzvy mám rád a stále miluju motorky!

Redakční systém webu iCMN byl poměrně zastaralý a koncepce webu také zrovna neodpovídala dnešní době, tak nemělo smysl do webu iCMN dávat další peníze. Proto se zrodila myšlenka na zcela nový web MotoLife, který bude nejen přinášet zprávy ze světa motorek, ale který motorkářům také umožní se na tomto zpravodajství podílet! Zkrátka takové „Divošky“ na webu 😊


MotoLife se neustále vyvíjí, stále přibývají, a budou přibývat, nové funkce. MotoLife je koncipován tak, aby se na jeho tvorbě mohl podílet každý motorkář. Stačí se na MotoLife přihlásit a podobně jako na Motorkařích si lze vytvořit svůj profil a do něj uploadnout fotky všech svých motorek, nejen současných, ale i těch minulých...

Pokud chcete publikovat blogy, komentáře, články, testy, cestopisy, MotoLife vám to ihned umožňí. Přihlášení na MotoLife je stejné jako přihlášení do stávajících webů cmn.cz, icmn.cz, bikes.cz, motozabava.cz, cmnbazar.czmotobazar.eu.

Web iCMN mi bylo líto vypnout a tak se stal podstránkou MotoLife. Stránka však slouží pouze jako archiv článků a další články v tomto archivu přibývat nebudou.

Marek Lichtenberg
zakladatel Českých motocyklových novin
Diskuze k článku

PawelTx 8. ledna
Ahoj, ČMN jsem kupoval od prvni chvile. Stale me moc mrzi, ze se to takhke posr.lo. Koupe novin v oblibene trafice byla uz soucast meho zivota. Ale minulost je minulost a jsem moc rad, ze nad vsim tim zlym prevazilo jedno velke dobro.. A to laska k motorkam a ke vsemu dalsimu, co k tomu patri! To je to, co zustane, at se deje co se deje. Preji hodne stesti s dalsim projektem

Marek 12. ledna
Moc díky! Štěstí bude určitě zapotřebí.

Nepřehlédni na MotoLife

 • Motorbike 6/2020
 • Motorbike 5/2020
 • Bridgestone rozšiřuje portfolio o čtyři nové pneumatiky s vynikající adhezí a ovladatelností
 • Motorbike 4/2020
 • Jak na baterie po zimě

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
před 11 hodinami, upraveno před 5 minutami
     0   0
Moto Test Camp 2020 – poslední dny na registraci!
Už tento víkend se v areálu v Protivanově koná jedinečná akce s názvem Moto Test Camp. V termínu 6. – 7. června 2020 se můžete zúčastnit testovacích jízd a vyzkoušet jízdní vlastnosti motocyklů různých značek přímo v terénu.
https://mototestcamp.cz/registrace/
Časopis Motorbike
před 20 hodinami
     0   0
Motorbike 6/2020
Svět se už snad začíná vracet do normálních kolejí. Tedy i ten motorkářský. I když nás konkrétně se nouzový stav zásadně nedotkl – dál jsme pro vás testovali motorky a sháněli informace o všem, co se zrovna na motocyklové scéně děje a přizpůsobit se situaci jsme se museli snad jen u sportu, který vlastně úplně zamrzl. Ale i tady jsme si dokázali díky našim sportovním redaktorům poradit.
Covid nás tedy nejen nezastavil, ale ani nezpomalil. Důkazem je červnové vydání Motorbike, které se právě teď objevuje na stáncích.
Bikes.cz
včera ve 12:20
     0   0
Epidemie končí tak zas nastupují zelení! 👎
Všechny příspěvky ...