Doprava motocyklů přes velkou louži

vydáno 20. 7. 2008, text -rk-

Knopf Tour Center nabízí zajímavé možnosti přepravy motocyklů do Ameriky a zpět

Knopf Motorradreisen - německá motorkářská cestovka nabízí světoběžníkům z celého světa zázemí na jejich pravidelných cestách Evropou a přilehlými kontinenty.


Velké středisko, které poskytuje služby v oblastech přepravy motocyklů, jejich uskladnění krátkodobého i dlouhodobého,  zázemí penzionu i informační  centrum, se nachází  v Heidelbergu v Německu. Jejími primární klienty jsou především cestovatelé ze Spojených států, kterým Knopf Tours zajistí nejen veškerou administrativu spojenou s přepravou motocyklu, ale i vstupní dokumenty a pojištění pro ně i motocykl.


Přepravu zajišťují jak letecky, tak po moři ve speciálních kontejnerech. Letecky se s motorkou můžete přepravit na letiště v následujících městech:  New York - Chicago - Atlanta – San Francisco - Toronto - Montreal - Vancouver - Los Angeles, ale i menší města jako Cincinnati - Nashville – Phoenix - New Orleans. Další destinace je možno zajistit po vzájemné dohodě.
Námořní přepravu zajišťuje Tom Hullinger - Forward Logistics Group, 1180 Trade Port Drive, Orlando, Florida 32824, tel.: +1800 327 8072 za cenu 775 USD ve speciálním kontejneru.  Knopfova motorkářská cestovka vypravuje tento kontejner dvakrát ročně.Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Drnovy testy z pravěku - Yamaha FZS 600 S Fazer
  • Drnovy testy z pravěku - Honda CBR 600 F
  • (Ne)poznané zaujímavosti Ducati - MONSTER, STREETFIGHTER, HYPERMOTARD & DIAVEL
  • Motorbike 7-8/2021
  • Zabudnuté tímy MotoGP – Team Luis d'Antin MotoGP

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před 2 dny ve 23:05
Druhý diel z edície - Drnovy testy z pravěku, dnes Yamaha FZS 600 S Fazer!

"Vzali šestku motor z Thunder Cata, kolem svařili rám z ocelových trubek, a kolik to udělalo parády..."

#serimotostories #milujumotorky
Časopis Motorbike
před 2 dny v 16:21
MOTORBIKE 7-8/2021
Léto budiž pochváleno a s ním i prázdniny, dovolené, no prostě relax . Abyste se, třeba večer nebo když bude pršet, v době volna nenudili, je tu pro vás prázdninové vydání časopisu Motorbike. A protože jde o letní dvojčíslo, připravili jsme vydání rozšířené, tedy bezmála 150 stran! . Co na nich najdete? Především testy 16 motocyklů a skútrů , od superbiků přes nakedy po klasiku, od městských přibližovadel po cestovní endura. A samozřejmě i spoustu dalšího...
www.motolife.cz/.../motorbike-7-2021-motorbike-45c2
Miluju motorky
před 8 dny ve 14:34
Yamaha Motors oznamuje cíl celkové neutrality uhlíku do roku 2050!

Po přezkoumání plánu, který byl původně formulován v roce 2018, nyní japonský výrobce doufá, že do roku 2050 dosáhne úplné uhlíkové neutrality ve všech svých obchodních praktikách.

Znamená to, že jsou na cestě nové motocykly Yamaha? Jedním slovem ano. Japonský gigant konkrétně říká, že budou navrhovat nové formy mobility jedinečné pro Yamaha Motors.

Zdroje: https://www.rideapart.com/, https://www.rideapart.com/news/

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
před 9 dny v 10:51
Společnost WMC ukazuje své plány pro běžný provoz na koncepčních výkresech!

Nové náčrty společnosti ukazují aerodynamický potenciál použitelný i pro běžný provoz. O plánech White Motorcycle Concepts se svým radikálním elektrickým WMC250EV jsme již informovali. Nyní nám firma poskytla pohled na designové náčrtky určené k ilustraci toho, jak by mohly být navrženy silniční stroje kolem jejího kanálu „V-Air“.

Zdroje: https://www.cycleworld.com

#serimotostories #milujumotorky
Všechny příspěvky ...