11 největších stylovek současnosti

vydáno 4. 7. 2017, text Jan Rameš, foto David M. Bodlák

V ČMN 14, které vycházejí netradičně v úterý 4. července, najdete i očekávaný test nového kočkolapu pro mladé, malého kafáče FB Mondial HPS 125i. Že tahle motorka opravdu dává smysl, se dočtete v novinách. Ale co když chcete něco většího?


FB Mondial HPS 125i
6
FB Mondial HPS 125i O Hipsteru si přečtete detailně v novinách. Designérům skládáme hold, konstruktérům pochvalu. Pro větší kluky je důležitá zpráva, že nezůstane jen u stopětadvacítky.
hlasuji pro tuto fotografii
22%
Benelli Leoncino
1
Benelli Leoncino Italská značka oprášila slavné jméno a dala ho motorce, která vzhledově hodně konkuruje Ducati Scrambler. Leoncino je ovšem dvouválcová řadová pětistovka pro řidičák A2. Do prodeje se fyzicky snad dostane co nevidět.
hlasuji pro tuto fotografii
15%
Honda Rebel
4
Honda Rebel Že se Honda nebojí experimentovat, dokazuje již dlouho. Ovšem udělat moderního bobbera na základě CB500, s tím nás Japonci posadili na zadek. Navíc to moc pěkně funguje.
hlasuji pro tuto fotografii
12%
Ducati Scrambler Café Racer
3
Ducati Scrambler Café Racer Také Ducati zachytila vlnu retra a scramblerů ve správný čas a dnes má řada Scrambler ještě více členů než u BMW její R nineT. Letošní novinkou je tenhle velmi netypický, ale krásný Café Racer.
hlasuji pro tuto fotografii
8%
Triumph Street Cup
10
Triumph Street Cup Britové v posledních dvou letech kompletně obnovili svou řadu klasiků, nově nabízených v objemech 900 a 1200. Letošní novinka Street Cup je café racerem s tím menším objemem, což mu nijak neubírá na sex-appealu.
hlasuji pro tuto fotografii
8%
BMW R nineT Racer
2
BMW R nineT Racer S modelem R nineT trefili Němci trh přímo na komoru už před několika lety. Dnes už "devadesátka" má zcela samostatnou řadu čítající pět modelů, a to ještě nejspíš nejsme u konce. Nejpůsobivěji vypadá tenhle Racer.
hlasuji pro tuto fotografii
7%
Moto Guzzi V7 III Racer
7
Moto Guzzi V7 III Racer Čekali jsme, že s příchodem řady V9 pustí v Mandellu "sedmičky" k vodě. Naštěstí jsme se přepočítali a letos tady máme již třetí generaci. Verze Racer se prostě nikdy neokouká.
hlasuji pro tuto fotografii
7%
Royal Enfield Continental GT
8
Royal Enfield Continental GT Indický kafáč a jedna z nejcharismatičtějších motorek současnosti! Motorku vlastně vyvíjeli Angličané a je to na ní znát. Pokud nespěcháte a vyhledáváte hodně intenzivní zážitky z jízdy, je tohle váš stroj.
hlasuji pro tuto fotografii
7%
Husqvarna Vitpilen 401
5
Husqvarna Vitpilen 401 Pokud vás nudí donekonečna omílané tvary 60. let, je Husqvarna Vitpilen přesně to, co hledáte. Moderní interpretace café raceru s kvalitní technikou z KTM 390 Duke.
hlasuji pro tuto fotografii
6%
Yamaha XSR900
11
Yamaha XSR900 Zajímavý nápad od Yamahy našel u zákazníků příznivou odezvu. Pod retro tvary se nachází čistě moderní technika, devítistovku pohání vzteklý tříválec z MT-09. Podle nás je ale XSR na jízdu ještě lepší.
hlasuji pro tuto fotografii
6%
SWM Gran Milano
9
SWM Gran Milano Znovuzrozená italská značka není u nás moc známá, ale její produkty rozhodně zasluhují pozornost. Vedle scrambleru a klasického naháče má také tohle zajímavé kafíčko se vzduchem chlazeným jednobuchem.
hlasuji pro tuto fotografii
2%Další iČMN články

 • 50 let řadových čtyřválců Honda
 • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
 • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

 • Zabudnuté tímy MotoGP – Aspar Racing Team
 • Motorbike 4/2021
 • Zabudnuté tímy MotoGP – Konica Minolta Honda
 • Vychází časopis Drž stopu
 • Šeri testuje - Yamaha MT-09

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 6 hodinami
Vzpomínka na poslední závod "Okruhu Stanislava Maliny" v roce 1975 vyplňuje další dílek v mozaice historie silničních závodů minulého století v Československu..
www.moto.cz/.../863-pisek-1975
Motocyklová asociace ČR
před 16 hodinami
Policejní hlídka chtěla zastavit k silniční kontrole motorkáře, kterému předtím radarem naměřila rychlost přes 200 km/hod. Následná honička skončila smrtí motorkáře.
Marek Lichtenberg
před 24 minutami
0
Úplně zbytečná ztráta života motorkáře, ale otočit se na dálnici do protisměru, to může udělat jenom blbec!
Časopis Motorbike
včera v 15:40
MOTO ITALIA s.r.o. slaví 20 let zastupování značky Ducati v České republice a chystá jaro plné předváděcích akcí! DUCATI SEASON OPENING otevře sezónu na dealerstvích v sobotu 24. dubna. DUCATI TOUR - 12. ročník seriálu testovacích dnů Ducati. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu.
Ducati Multistrada Experience, 3 dny zaměřené výhradně na Multistrady. Jako bonus tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě.
Bikes.cz
před 4 dny ve 22:46
Filip Tichý představil Aprilia Tuono 660 s ovladatelností stopětadvacítky a sílou litru! Technická data k motorce najdeš na bikes.cz: https://www.bikes.cz/2021/aprilia-tuono-660
Všechny příspěvky ...