Přečtěte si v ČMN 41/2011

vydáno 12. 10. 2011, text Jakub Nič

Doba je zlá, a tak jsme si chtěli vyzkoušet, jak je to s těmi spotřebami. Tři různé stroje, tři odlišní jezdci a ECONOMY RUN.

Představujeme spousty novinek pro rok 2012 - DUCATI, KAWASAKI, BMW.

Střední objem se ukazuje jako zajímavé zpestření celého endurovského světa. KTM 350 EXC-F je hravá a výkonná, ale jak obstála v testu v absolutním hodnocení, se dočtete v ČMN na straně 6. 

Jawa 350 jede, svědčí o tom osmé místo ve čtenářské anketě o nejlepší motocykl všech dob. Co nového neotřelého se dočtete o kultovním stroji na straně 8? Nechte se překvapit.

Dobré ráno, Vietname 2 – nejen Forrest Gump a Alan Alda okusili exotickou krajinu. Čeští kluci dobrodrůžo rádi, a tak nebyla o skandální, ale i srandovní situace nouze. Strana 10.

Africa Twin na nakloněné rovině – ve třetím díle se věnujeme otáčení a jízdě ve stráni, a to především na mokré trávě. A se vším všudy, tlamy, držky a rady, jak se jich vyvarovat. Džíny jsem si ale musel prát sám... Strana 9.

Největší evropský blešák – ani Chánov, ani Athény. Ale německý Mannheim! Tam seženete úplně všecko, jediná vada na akci je ta, že nikdy nebudete mít dost peněz, dost času a dost velkou dodávku nato, abyste to všechno nakoupili... Strana 20.

Samozřejmosti ze světa aktualit a sportu najdete záludně rozeseté po celých stránkách ČMN.

V bazaru 1022 inzerátů.


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 5/2022
  • Motorbike 4/2022
  • Motorbike 3/2022
  • Šeri testuje - Ducati Monster 1100 EVO – Dlouhodobý test
  • Blood Ridaz

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
před 4 dny v 15:12
Keďže motoristický šport sledujem od svojich piatich rokov, konkrétne od roku 1979, spomínam si na rôzne zásahy funkcionárov počas totalitného režimu do práv pretekárov, pričom jednou z najsilnejších spomienok je pre mňa zavedenie tzv. komerčných stykov, cez ktoré povolili vybraným jazdcom reprezentovať, ale tí si to museli tvrdo platiť a nesmeli bodovať do domáceho šampionátu… Že ešte aj po viac ako 30 rokoch dýcha zastrešujúca organizácia duchom totality je však pre mňa k neuvereniu…
Magazín Motoroute
před 5 dny ve 22:26
Nepropásni svátek příznivců značky Ducati ❗️
DUCATI DEN se uskuteční ve středu 8. června 2022 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.
Časopis Motorbike
6. května v 15:50
Květnový Motorbike je na stáncích! Víc se dovíš  na www.motolife.cz/.../motorbike-5-2022-motorbike-45ec
Bikes.cz
28. dubna
Informace, které nejsou začátkem sezóny na škodu...
Všechny příspěvky ...