Přečtěte si v ČMN 40/2010

vydáno 6. 10. 2010, text Jakub Nič

Titulní strana jen jedna a přitom nevíme, kterou fotku udělat tu největší – Abaja je frajer – 3. místo v Moto2, byli jsme na Intermotu v Kolíně – představujeme nové modely, a jako první jsme testovali a fungl nový dorostenecký KTM 125 Duke. Jenže tím to nekončí...


Číslo 40 je skutečně nabouchané informacemi. Na informativní dvoustránce 2–3 řešíme Intermot Kolín. Kromě Kawasaki W800 a nových Ninjů přinášíme informace o šestiválcových BMW, Triumph ukázal nového Speed Triplea, někdo předvedl čtyřkolové motocykly, jiní elektrické, někteří dokonce osmiválcové... podrobnosti se dočtete v ČMN.

KTM 125 Duke navazuje na prototypy představené před rokem, změn je v sérii jen pramálo... jak se na úplně nové a revoluční KTM jezdí, se dočtete na straně 6.

Kuba Hawk si vyzkoušel být dnem a nocí pražským mototaxikářem. Žlutý skútr, pevné nervy, bleskové reflexy a hlavně dovézt klienta včas a neupadnout s ním někde. Není to prý sranda, přestože se kluci nasmáli dost... strana 8.

Velký rozhovor máme tentokrát s Vaškem Rozehnalem, x-násobným mistrem ČR v sajdkárkrosu. Závodil v Rusku, měl tam kolizi a nohu na tři kusy. Nejen o ruském zdravotnictví se dočtete na straně 9.

Cesty začínají při podzimu klouzat, motorky ale stále jezdí. Nyní v bezpečnosti řešíme vzdálenost mezi vozidly. Jaká je ta akorát, jak se přizpůsobovat podmínkám, stavu vozidel a dalším okolnostem, které nás mohou stát zdraví - na straně 10.

Na dvoulistu historie se věnujeme Suzuki GSX-R750 Superstock 1985. Nadpis článku je Superbike číslo jedna. Je to první motorka, která naznačila další vývoj superbiků. V prvním roce závodění tento bike vyhrál 9 z 11 závodů. Bomba čtení na straně 17.

Můj malý příspěvek se tentokráte týká mého oblíbeného BMW R 1200 GS Adventure v sekáči. Je to prima motorka, docela drahá. Ale zase je to BMW. Tak nevím, je potřeba se jí jako jetiny bát??? Strana 18.

OHC pro vás připravil povídání a obrázky o H-D Shovel Sportster od Luďka Šimůnka, nadpis je Pekelný anděl, a když se na tu fotku podíváte, určitě pochopíte proč...

CEC končí. Celou jednu stranu jsme věnovali Czech Endurance Cupu, kromě seriózního čtení je zde i příspěvek ČMN týmu... Pěkná rekapitulace.

Abraham na bedně. To nečekal asi nikdo. Strana 22 vám nabídne kromě reportáže ze závodů i povídání s Karlem o závodě bezprostředně po jeho skončení.

A spousta dalších informací ze světové i domácí motocyklové kultury v ČMN 40/2010.Nepřehlédni na MotoLife

 • Motorbike 5/2020
 • Bridgestone rozšiřuje portfolio o čtyři nové pneumatiky s vynikající adhezí a ovladatelností
 • Motorbike 4/2020
 • Jak na baterie po zimě
 • Sdílené elektrické skútry BeRider brzy odstartují i v Brně

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
před 2 dny ve 22:33
     0   0
Pohodlné ojeté motorky od Honzy Karáska
Bikes.cz
před 3 dny v 17:57
     0   0
Top 5 nejrychlejších motorek
Bikes.cz
před 3 dny ve 23:08
     0   0
Nehoda motorkářky ve 190 km/h - chyběl tlumič řízení❗️
Magazín Motoroute
před 3 dny ve 22:35
     0   0
Novinka z dílny MaxTo s možností spárování s telefony, bluetooth sluchátky, GPS či hudebním přehrávačem.
Všechny příspěvky ...