Přečtěte si v ČMN 35/2010

vydáno 1. 9. 2010, text Jakub Nič

Po dlouhé době jsme zase dostali pěknou ženskou! Na titulní stranu samozřejmě. Je jí topmodelka Jana Doleželová, která svými půvaby přírodními zkrášlila půvaby ocelové, konkrétně na stroji Pulp Fiction.

Proč název slavného Tarantinova bijáku? "Pulp" se překládá jako "měkký kus beztvaré hmoty", a fiction si už asi domyslíte. Stroj má základy v H-D Sportster, ale vyvinul se z něho zcela samostatný element. Počteníčko na straně 18.

Titulní strana dále informuje o srovnávacím testu Ducati Monster 1100 proti Hondě CB1000R. Oba litrové červené naháče. Oba odjinud, z jiných hlav, ale s podobným údělem. Jak se motorky chovají, vám píše Honzis. Jelikož ale Honzis usoudil, že k vyjádření emocí nad testovanými stroji jen slova nestačí, přidělil vám jako doplňující emoční obohacovadlo i malinkého sebe - Honzis-panáčka. Tohle je poslední stupeň ČMN ve 2D, od příště jedeme už jenom leporela ve 3D.

A aby se nám mávající Jenda v novinách nenudil, připravili jsme pro vás materiál velmi podstatný, nazvaný "dirigenti křižovatek". Možná už jste mnozí zapomněli, co znamená upažit a připažit... Abyste nezmatkovali jak včely nad cizím úlem, když na křižovatce vypnou proud, nalistujte stranu 10. Tam máte základní instrukce. A jelikož by "KAŽDÝ" měl křižovatky stále z autoškoly umět, raději nechť článek čte potají někde na záchodě.

Závodí bez nohou - tento bulvární titulek je víceméně poctou a úklonem motorkáři Robertu Fiedrichovi. Ten je od patnácti let po autonehodě na vozíku, ovšem motorky se odmítl vzdát. Nohy má připoutané a závodí na okruzích, v supermotu a dokonce i motokrosu! Strana 7.

Je podzim, všude bude spousta slev, tak proč nevyrazit nakoupit třeba potřebné brašny nebo kufry na svůj stroj. Petr Pour pro vás sestavil malého průvodce s nejčastějšími dotazy. Petr kromě jiného řeší i kauzu "bezohledných motorkářů, kteří naschvál rozjezdili hejno cyklistů". Jak to bylo doopravdy a co z akce udělala média? Kromě toho se zase PTP vyřádil v úvodníku. Jeho téma čtu vždycky rád. Strana 2.

Dále se dozvíte, že ČMN odstartovaly motoškolu s kaskadérem Mírou Lisým, že si náš nejnadějnější mlaďas Kuba HAWKačka prošel motárďáckým výcvikem anebo se podíváte na MČR Dragsterů do Hoškovic.

Noo, a kdo by se kromě sportovních stránek, kde se dozví kdejakou tu zákulišárnu, nudil, může si nalistovat stranu 19. Tam je můj malý příspěvek v podobě jetiny Yamahy TW125.

Příjemné čtení


Nepřehlédni na MotoLife

 • Motorbike 5/2020
 • Bridgestone rozšiřuje portfolio o čtyři nové pneumatiky s vynikající adhezí a ovladatelností
 • Motorbike 4/2020
 • Jak na baterie po zimě
 • Sdílené elektrické skútry BeRider brzy odstartují i v Brně

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
před 12 hodinami
     0   0
Pohodlné ojeté motorky od Honzy Karáska
Bikes.cz
před 17 hodinami
     0   0
Top 5 nejrychlejších motorek
Bikes.cz
včera ve 23:08
     0   0
Nehoda motorkářky ve 190 km/h - chyběl tlumič řízení❗️
Magazín Motoroute
včera ve 22:35
     0   0
Novinka z dílny MaxTo s možností spárování s telefony, bluetooth sluchátky, GPS či hudebním přehrávačem.
Všechny příspěvky ...