Dynojet Power Vision

vydáno 5. 4. 2011, text mc, foto Dynojet

Chcete trochu polechtat výkon vašeho Harleye? Nebo alespoň zjistit, co se děje v jeho útrobách? Pak pro vás je určen Dynojet Power Vision

Společnost Dynojet nabízí zajímavou programovací jednotku pro motocykly Harley Davidson. Dynojet Power Vision je určen jak k programování řídicí jednotky, tak i k prohlížení najetých dat. Za tímto monitorováním a sběrem dat stojí špičková a prověřená technologie.


Díky Dynojet Power Vision nyní sami můžete zasáhnout do výkonu vašeho stroje. A pozor! Nejedná se o další přístroj typu Power Commander, ani o nahrazení původní jednotky, jak tomu je třeba v případě zařízení Thundermax. S Power Vision totiž přeprogramujete původní data ECU svého stroje a zařízení jednoduše odpojíte, což jiné přístroje neumožňují.


Nyní tedy můžete jak nahrát zcela nové mapy, tak i přímo v řídicí jednotce originální mapy upravit či pouze změnit jednotlivé režimy. Můžete také se získanými daty pracovat, tedy sledovat hodnoty najetých kilometrů, číst a mazat chybové kódy v diagnostice chodu motoru nebo zrušit často „limitující“ automatické nastavení.


Dynojet Research je americká firma z nevadského Las Vegas, ale její produkty můžete samozřejmě bez větších problémů zakoupit i v Evropě. Například tento Dynojet Power Vision je snadno k dostání v Německu, kde si jej můžete zakoupit za 419 Eur (+DPH).
Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Ducati Scambler Icon
  • Motorbike 6/2021
  • Ducati Monster +
  • Motorbike 5/2021
  • Zabudnuté tímy MotoGP – Ioda Racing Project MotoGP

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před 12 hodinami
KTM si na rok 2022 připravila skutečnou lahůdku – přichází KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA!

Motorka je vyvinuta na základě zpětné vazby od Tobyho Price, Matthiase Walknera a Sama Sunderlanda z týmu Red Bull KTM Factory Racing. Pouze 80 z těchto exkluzivních strojů bude k dispozici pro rok 2022 za pevnou cenu 25 900 EUR (plus DPH a doprava) s dostupností od září 2021.

Další informace získáte u autorizovaného prodejce KTM nebo na stránkách www.ktm.com.
Magazín Motoroute
před 4 dny v 11:21
Vojta Lavický otestoval oblíbené cestovní enduro Honda CRF1100L Africa Twin 2021
Magazín Motoroute
před 8 dny v 17:39
Ducati Multistrada Experience
Středa 30. června 2021, Motorland Bělá pod Bezdězem
Na akci bude možné vyzkoušet modely Multistrada V4 S, Multistrada 950 S a Scrambler Desert Sled, a to jak na silnici tak v terénu!
Všechny příspěvky ...