Andreaniho škola mechaniků

vydáno 6. 4. 2011, text mc, foto Andreani

Andreani Suspension Center School vás naučí, jak zacházet s podvozkem vašeho motocyklu.

Když v paddocku WSBK řeknete jméno „Andreani“, hned si to každý spojí s ladičem pérování bezmála všech tamních motocyklů. Firma Andreani Group International však nyní otevírá další studijní ročník mechaniků a ladičů podvozků.

Mezi žáky Andreani Suspension Center School naleznete mechaniky závodních týmů, kteří zde nabírají zkušenosti v kurzech pro pokročilé, ale i obyčejné vlastníky silných motocyklů, kteří chtějí mít podvozek stroje, tedy to, co je pro bezpečnou jízdu nejpodstatnější, v dokonalém stavu. Tito mechanici “začátečníci” se naučí tlumiče nejen měnit, ale i nastavovat jejich tuhost v závislosti na vnějších vlivech. V jednotlivých kurzech se účastníci naučí různé tipy a záludnosti při práci s pérováním Öhlins, Sachs, Showa, Kayaba, Marzocchi, Paioli a WP.

Jedno- nebo dvoudenní kurzy mají teoretickou i praktickou část, která žákům dovolí vyzkoušet si přímo na firemních stolicích techniky při práci s pérováním. V rámci kurzu si také zájemce vyzkouší zkušební zařízení tlumicích jednotek, ale i práci se specifickými nástroji, jako vakuové pumpy, tester trysek, atd.

Profesoři v Andreani Suspension Center School jsou vysoce kvalifikovaní technici s mnoha roky praxe v různých světových soutěží superbike, motokrosu a supermoto. Tito lidá mají dvacetileté zkušenosti s prací v továrních týmech a nyní své znalosti budou předávat žákům Andreaniho školy.

Pokud by jste chtěli absolvovat tuto školu a ovládáte anglický jazyk na takové úrovni, že vám nebude dělat problém při učení a poslechu lektorů, pak jsou informace o místě školy právě pro vás. Andreani Suspension Center School se nachází v italském Pesaru, tedy nedaleko závodního okruhu v Misanu. Kontakt pro další informace je na italském telefonu +39 0721 209020 či e-mailu: informace@andreanigroup.com. Vše také naleznete na webu www.andreanigroup.com. Personál školy vám poskytne také pomoc při zajišťování cesty a ubytování.Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Ducati Scambler Icon
  • Motorbike 6/2021
  • Ducati Monster +
  • Motorbike 5/2021
  • Zabudnuté tímy MotoGP – Ioda Racing Project MotoGP

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před 12 hodinami
KTM si na rok 2022 připravila skutečnou lahůdku – přichází KTM 450 RALLY FACTORY REPLICA!

Motorka je vyvinuta na základě zpětné vazby od Tobyho Price, Matthiase Walknera a Sama Sunderlanda z týmu Red Bull KTM Factory Racing. Pouze 80 z těchto exkluzivních strojů bude k dispozici pro rok 2022 za pevnou cenu 25 900 EUR (plus DPH a doprava) s dostupností od září 2021.

Další informace získáte u autorizovaného prodejce KTM nebo na stránkách www.ktm.com.
Magazín Motoroute
před 4 dny v 11:21
Vojta Lavický otestoval oblíbené cestovní enduro Honda CRF1100L Africa Twin 2021
Magazín Motoroute
před 8 dny v 17:39
Ducati Multistrada Experience
Středa 30. června 2021, Motorland Bělá pod Bezdězem
Na akci bude možné vyzkoušet modely Multistrada V4 S, Multistrada 950 S a Scrambler Desert Sled, a to jak na silnici tak v terénu!
Všechny příspěvky ...