Sport

Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

vydáno 3. 9. 2020, text TZ Jakub Schimmer

Nepříjemnou nehodou skončil poslední závod MOTUL FIM Superbike World Championship ve španělském Aragonu pro nadějného českého jezdce Miloslava Hřavu. Teprve šestnáctiletý závodník upadl a zlomil si obě nohy. V dalším podniku šampionátu ho nahradí Filip Salač, který si odbude závodní premiéru ve třídě Supersport 300 a hlavně pomůže svými zkušenostmi ve vývoji motocyklu kamarádovi. Ten se momentálně... celý článek

vydáno 30. 8. 2020 Podmol na Řecké rallye skončil celkově třetí. Vydobyl jsem si respekt, říkal spokojeně v cíli

Úspěšný freestyle motokrosař Libor Podmol má za sebou první dálkovou rallye. A premiéra v Řecku se více než vydařila! V konkurenci skoro padesáti jezdců skončil nováček dálkových soutěží... celý článek

vydáno 28. 8. 2020 Fantastický Podmol vyhrál 6. etapu Řecké rallye! Připadám si jako v počítačové hře, říká

Senzace! Libor Podmol dál ohromuje svět motorek. Při své premiérové rallye v Řecku vyhrál šestou etapu o jednu vteřinu před týmovým kolegou Milanem Engelem. Před sobotním závěrečným... celý článek

vydáno 25. 8. 2020 Freestyler překvapuje! Podmol byl v úterní etapě na Řecké rallye druhý nejrychlejší

Liboru Podmolovi se v jeho premiérové rallye daří. Úspěšný freestyle motokrosař připravující se na slavný Dakar skončil ve 3. etapě v Řecku senzačně druhý. „Považuji to za velký úspěch... celý článek

vydáno 10. 8. 2020 Monster Energy Grand Prix ČR 2020 - vítězství z Masarykova okruhu veze překvapivě Binder.

Brno – Monster Energy Grand Prix České republiky 2020 zná vítěze všech tří kubatur. Ve třídě Moto3 zvítězil Dennis Foggia, Moto2 ovládl Enea Bastianini a v královské kubatuře MotoGP zvítězil... celý článek

Filip Salač: "Na sezónu jsme dobře připraveni!"

vydáno 2. 3. 2020, text TZ AČR

Filip Salač ohromil svými výkony během předsezónních testů. Po vydařených testech v Jerezu zajel ještě lépe v Kataru, kde byl nejrychlejší. To jsou dobré předpoklady pro sezónu, která začne již tento týden. Filip Salač předvedl skvělé výkony v letošních předsezónních testech. V Kataru právě dnes skončil poslední třídenní test, ve kterém byl český závodník nejrychlejší. Filip si během letošníc... celý článek

Školení jezdců SZM AČR na rok 2020

vydáno 25. 2. 2020 Školení jezdců SZM AČR na rok 2020

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky přichází s informacemi o letošním školení jezdců pro MMČR na závodních a přírodních okruzích a pro Miniracing. Před nedávnem... celý článek

Kalendář silničních závodů motocyklů AČR na rok 2020

vydáno 1. 2. 2020 Kalendář silničních závodů motocyklů AČR na rok 2020

Komise silničních závodů motocyklů Autoklubu České republiky po dlouhých jednání s pořadateli vydává kalendáře závodů pro všechny její disciplíny v letošním roce. Zároveň upozorňuje... celý článek

Tři Češi v Northern Talent Cup 2020

vydáno 27. 1. 2020 Tři Češi v Northern Talent Cup 2020

Nově vzniklý šampionát Northern Talent Cup zveřejnil svou startovní listinu pro letošní sezónu a Česká republika zde bude mít hned tři své zástupce. Během loňské sezóny vznikl nový šampionát... celý článek

Gurecký a Kocourek míří do prestižního šampionátu Northern Talent Cup

vydáno 22. 1. 2020 Gurecký a Kocourek míří do prestižního šampionátu Northern Talent Cup

Brno – Hned dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno uspěla s přihláškou do nového mezinárodního šampionátu Northern Talent Cup. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou v... celý článek