Kombinéza PSí předána vítězi

vydáno 10. 7. 2013, text Helena Lichtenbergová

Zástupci firmy Psí Hubík předali vítězi své soutěže v pražské prodejně na Zahradním Městě slibovanou kombinézu. Ta mu byla ušita na míru, která je oproti březnu o hodně menší, vždyť zhubl 30 kilogramů.

Soutěž Hubněte s Hubíky byla vyhlášena na březnovém veletrhu Motosalon, kde se zaregistrovalo 159 soutěžících. Jejich cílem bylo za tři měsíce shodit největší procento ze své původní hmotnosti. Na kontrolní měření začátkem června se dostavilo 57 účastníků, dva z nich byli bohužel rovnou vyřazeni, protože namísto úbytku přibrali.

Vítězem a majitelem na míru ušité kombinézy od společnosti Psí Hubík se stal sympatický Vít Peřina ze Stružnice. Celkem zhubnul 30,1 kg a zúžil pas o celých 37 cm, což znamená úbytek na váze 25,62 % a 31,09 % úbytek na obvodu pasu.


23letý příslušník Vězeňské služby ČR jezdí na své Suzuki Bandit, kdykoliv má volnou chvíli a dobré počasí. Bezprostředně po soutěži pro ČMN sdělil: „O snížení hmotnosti jsem uvažoval už delší dobu, ale soutěž pro mě byl ten nejlepší impuls, abych začal. S prvními shozenými kily ve mně začala růst jistota, že zhubnout se dá, a čím více kilo šlo dolů, tím jsem si byl jistější, že to nevzdám. Přesto jsem si po celou dobu redukce váhy nepřipouštěl, že bych mohl kombinézu vyhrát. Nejsilnější byla touha vidět na váze stále nižší a nižší hodnoty, to mě opravdu hnalo dopředu.


S hubnutím mi nejvíce pomáhala má přítelkyně Káťa a rodina, za což bych jim chtěl moc poděkovat, bez nich bych to nezvládl. Má odtučňovací kůra spočívala v pravidelném jídelníčku, jedl jsem 5x denně menší množství, nepil jsem slazené nápoje a PIVO, smažené nahradilo maso na vodě a určitě taky pomohl pravidelný běh, do kterého jsem se pustil s nejmenší radostí, jelikož tento druh pohybu mi moc nevoní. Dost mi také pomohli kamarádi z práce, protože jsem věděl, že pokud se mi nepodaří zhubnout, budu jejich terčem rýpání na ne krátkou dobu, což byla taky obrovská motivace.“


Kombinéza v hodnotě 30 tisíc je opravdu na míru. Dle přání byla ušita jako dvoudílná, doplněná o kousky z klokaní kůže a kožené nápisy. I tyto vícepráce byly v režii Psí Hubík. Pak už jen krátké školení o údržbě a bylo jasné, že kombinéza je rozhodně v dobrých rukou. Na dotaz kdy a kde ji Vít vyzkouší, mi odpověděl: „No hned dneska, pojedu kamkoliv.“Další články z archivu

 • iCMN má nový kabát
 • 50 let řadových čtyřválců Honda
 • Nedožitých 20 let ČMN

Články na MotoLife

 • Tesi H2 - nová přeplňovaná bestie od Bimoty
 • Šeri testuje - Honda CB1000R Neo Sports Cafe
 • Velká čtyřka - jeden za všechny, všichni na baterky
 • Nová trojice modelů CB500F, CBR500R a CB500X!
 • Filip Salač nahradí zraněného Hřavu

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Příspěvky motorkářů

Bikes.cz
včera ve 20:43
Jawa v Indii úspěšnější než Harley? Harley-Davidson pomalu opouští největší světový trh.
Euro Bike Fest
včera v 16:47

EURO BIKE FEST 2020 (Official aftermovie)
Časopis Motorbike
před 3 dny ve 21:44
Milan Engel o řecké rally - "S výkonem jsem spokojený, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale druhé místo je druhé místo..."
Všechny příspěvky ...