Kymco má bebíčko

vydáno 12. 1. 2008, text LZ, foto RZ

Co šlo do Ameriky, nemuselo nutně jít do České republiky, ale protože čert nikdy nespí, anebo pokud máte vaše Kymco ze Států, přeposíláme oficiální zprávu amerického dovozce těchto tchaj-wanských čtyřkolek. Kymco USA s okamžitou platností z bezpečnostních důvodů svolává do svých deal...

Co šlo do Ameriky, nemuselo nutně jít do České republiky, ale protože čert nikdy nespí, anebo pokud máte vaše Kymco ze Států, přeposíláme oficiální zprávu amerického dovozce těchto tchaj-wanských čtyřkolek. Kymco USA s okamžitou platností z bezpečnostních důvodů svolává do svých dealerských servisů čtyřkolky Kymco MXU 500 z důvodu možného uvolnění šroubů držících zadní pérování v rámu. Pokud se tyto šrouby uvolní, může se pak z rámu uvolnit celá zadní kyvná vidlice a pokud by k tomu došlo při jízdě, může následně způsobit zranění jezdce. Tato svolávací akce se týká úplně všech čtyřkolek zmíněného typu modelových ročníků 2006, 2007 a 2008, dovezených do Ameriky. V Americe Kymco dosud registrovalo již šest takovýchto případů, které způsobily dvě lehká zranění. Proto, (a také vzhledem k přísným americkým předpisům ohledně bezpečnosti motorových vozidel), ale hlavně proto, aby se americký importér vyhnul případným velmi drahým soudním sporům, zakázal úplně provoz jmenovaných čtyřkolek až do doby provedení opravy. Mezi roky 2006 až 2008 se v Americe prodalo a tím pádem se tato svolávací akce týká všech 1 350 kusů čtyřkolek Kymco MXU 500.


Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Drnovy testy z pravěku - Yamaha FZS 600 S Fazer
  • Drnovy testy z pravěku - Honda CBR 600 F
  • (Ne)poznané zaujímavosti Ducati - MONSTER, STREETFIGHTER, HYPERMOTARD & DIAVEL
  • Motorbike 7-8/2021
  • Zabudnuté tímy MotoGP – Team Luis d'Antin MotoGP

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před 2 dny ve 23:05
Druhý diel z edície - Drnovy testy z pravěku, dnes Yamaha FZS 600 S Fazer!

"Vzali šestku motor z Thunder Cata, kolem svařili rám z ocelových trubek, a kolik to udělalo parády..."

#serimotostories #milujumotorky
Časopis Motorbike
před 2 dny v 16:21
MOTORBIKE 7-8/2021
Léto budiž pochváleno a s ním i prázdniny, dovolené, no prostě relax . Abyste se, třeba večer nebo když bude pršet, v době volna nenudili, je tu pro vás prázdninové vydání časopisu Motorbike. A protože jde o letní dvojčíslo, připravili jsme vydání rozšířené, tedy bezmála 150 stran! . Co na nich najdete? Především testy 16 motocyklů a skútrů , od superbiků přes nakedy po klasiku, od městských přibližovadel po cestovní endura. A samozřejmě i spoustu dalšího...
www.motolife.cz/.../motorbike-7-2021-motorbike-45c2
Miluju motorky
před 8 dny ve 14:34
Yamaha Motors oznamuje cíl celkové neutrality uhlíku do roku 2050!

Po přezkoumání plánu, který byl původně formulován v roce 2018, nyní japonský výrobce doufá, že do roku 2050 dosáhne úplné uhlíkové neutrality ve všech svých obchodních praktikách.

Znamená to, že jsou na cestě nové motocykly Yamaha? Jedním slovem ano. Japonský gigant konkrétně říká, že budou navrhovat nové formy mobility jedinečné pro Yamaha Motors.

Zdroje: https://www.rideapart.com/, https://www.rideapart.com/news/

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
před 9 dny v 10:51
Společnost WMC ukazuje své plány pro běžný provoz na koncepčních výkresech!

Nové náčrty společnosti ukazují aerodynamický potenciál použitelný i pro běžný provoz. O plánech White Motorcycle Concepts se svým radikálním elektrickým WMC250EV jsme již informovali. Nyní nám firma poskytla pohled na designové náčrtky určené k ilustraci toho, jak by mohly být navrženy silniční stroje kolem jejího kanálu „V-Air“.

Zdroje: https://www.cycleworld.com

#serimotostories #milujumotorky
Všechny příspěvky ...