West vidí v Moto2 svoji šanci

vydáno 4. 4. 2010, text Jiří Nykodým, foto MZ

Australan Anthony West vidí v kubatuře Moto2 velkou šanci na úspěch.

Australan Anthony West, který se dostal společně se svým týmem MZ až dodatečně na startovní listinu kubatury Moto2, si před startem první sezony tohoto šampionátu věří. Anthony obsadil ve finálním testu Moto2 na okruhu Jerez de la Frontera devátý čas, což bylo na první test, kdy byl West potvrzeným jezdcem Moto2, velmi dobrý výsledek. Předchozí testy absolvoval Anthony pouze jako záložní jezdec startovní listiny Moto2 pro sezonu 2010.

„Bylo to pro nás docela náročné a stresující, když jsme vůbec nevěděli, jestli sezonu zahájíme, nebo ne. Jsem moc šťastný, že tam nakonec budeme. Nyní nás čeká mnoho práce, abychom vše dobře připravili na první závod sezony. Už se na to moc těším, protože chlapci z týmu pracují opravdu tvrdě na tom, aby byla motorka dobře připravená. Chci jezdit vepředu! Myslím si, že s novým podvozkem máme opravdu velké šance a já se cítím velmi silný. Chci vyhrát pár závodů. Je to něco, na co jsem dlouhou dobu čekal. Myslím si, že to budou velmi dobré závody, protože budou hodně vyrovnané. Časy z testů byly opravdu hodně těsné, takže si myslím, že to závodění bude opravdu šílené,“ řekl Anthony West.